برگشت دوباره گيمفا و كاربران با وفاي گيمفا / حل مشكلات به وجود آمده شما

۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۷

گيمفا پس از پشت سر گذاشتن يك پروسه پر تلاتم جاني دوباره گرفت.گيمفا دچار يك بحران كوچك شد و در اين بحران كوچك برخي از كادر مديريتي و بعضي نويسنده ها وبسايت خبري گيمفا را ترك كردند. برخي كاربران به سيستم جديد علاقه نداشتند و بنابر تصميمي كه گرفته شد قالب قبلي سيستم گيمفا برگشت البته اين قالب داراي مشكلاتي براي كاربران شده است كه در ادامه به حل اين مشكلات ميپرداذيم.

يكي از مشكلات جدي و مهم كاربران گيمفا لود نشدن قالب است ، در صورتي كه پس زميني و اجزاي سايت لود نميشوند و سايت جلوه سفيدي ميگيرد. اين يك اختلال در سرور هاي گيمفا بود و كاربراني كه در بدو نصب قالب وارد سايت شده اند داراي اين مشكل هستند ، راه حل اين مشكل پاك كردن Cache مرورگر شماست. براي اينكار اگر از مرورگري استفاده ميكنيد كه در زير آمده است اين راه ها را پيش برويد :

فایر فاکس:

 

فایرفاکس را باز کرده و به قسمت Tools > Clear Recent History بروید. محدوده زمانی و آیتم هایی را که می خواهید پاک کنید انتخاب کرده و بر روی Clear Now کلیلک کنید.

 

اینترنت اکسپلورر6:

اینترنت اکسپلورر 6 را باز کرده و به قسمت Tools > Internet Options > General بروید.

بر روی Delete Files کلیک کنید. در پنجره جدید باز شده چک باکس Delete all offline content را علامت بزنید و بروی OK کلیک کنید.

اینترنت اکسپلورر 7 و 8:

اینترنت اکسپلورر را باز کنید و به Tools > Internet Options > General بروید. زیر Browsing history بر روی Delete کلیک کنید. آیتم هایی را که مایل هستید حذف شوند انتخاب کنید و بر روی دکمه Delete کلیک کنید.

اینترنت اکسپلورر 9:

ابتدا به قسمت Tools > Safety > Delete browsing history رفته سپس علامتِ قسمت Preserve Favorites website data را برداشته و در کنار گزینه های Temporary Internet Files و Cookies علامت بگذارید و در آخر بر روی Delete کلیک کنید.

Safari:

مرورگر Safari را باز کرده و به قسمت Safari > Empty Cache بروید و برای پاک کردن کش ، روی Empty کلیک کنید.

اُپرا:

اُپرا را باز کنید و به قسمت Tools > Delete Private Data رفته و مواردی را که مایل به حذف آنها هستید انتخاب کرده و در آخر روی گزینه Delete کلیلک کنید.

گوگل کروم:

در گوشه ی سمت راست صفحه ، بر روی تصویری که به شکل آچار است کلیک کنید و به قسمت Tools > Clear Browsing Data  بروید. مواردی را که مایل به حذف آنها هستید انتخاب کرده و محدوده زمانی مورد نظر را مشخص کنید و در آخر بر روی Clear Browsing Data کلیک کنید.

در نظر داريم به بخش ويديو جاني دوباره ببخشيم . اگر مشكلاتی جز این مشكل داريد در قسمت ديدگاه بيان كنيد.

اين پست آپديت خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید