Devil’s Third جدیدترین عنوان سازنده‌ی Dead or Alive هشتاد درصد تکمیل شده است.

۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۱

Devils’s Third نام جدیدترین عنوان در سبک اکشن، خالق بازی Dead or Alive، آقای Tomonobu Itagaki و استودیوی Valhalla Game؛ است. به تازگی این توسعه‌دهنده‌ی موفق اعلام کرده است که عنوان جدیدش 80 درصد تکمیل شده و در سال 2014 منتشر خواهد شد.

در مصاحبه‌ای با 4Gamers، آقای Itagaki گفته است: ” سال آینده این بازی کنسولی را عرضه خواهیم کرد.  در حال حاضر Devil’s Third هشتاد درصد تکمیل شده و تقریبا کار به پایان رسیده است. هرچند کمی تغییر و همچنین برطرف کردن ایرادات زمان خواهد برد. همچنین باید اشاره کنم که این یکی از دلایلی بود که تصمیم گرفتم به طور مستقل کار کنم.”

وی ادامه داد: “برای طرفداران عرض کنم که متاسفم برای اینکه شما را نگران ساختم. سال آینده منتظر این بازی باشید!”

عنوان Devil’s Third زمانی قرار بود برای کنسول‌های Xbox360 و PS3 منتشر شود. البته این موضوع به زمانی باز می‌گردد که THQ قبل از اعلام ورشکستگی قرار بود ناشر این عنوان باشد. بنابراین هنوز مشخص نیست که بازی  برای همان پلتفرم‌های عرضه خواهد شد و یا به کنسول‌های نسل جدید نقل مکان می‌نماید؟

Itagaki قبلا اشاره کرده بود که با ناشر‌های مختلفی وارد مذاکره شده است ولی هنوز مشخص نیست ناشر این بازی کدام شرکت خواهد بود. Valhalla Game نیز نقشه‌های بزرگی برای این عنوان در سر دارد. این استودیو می‌خواهد با تبدیل این بازی به انیمیشن، رمان، مانگا و فیلم سینمایی، یک فرنچایز قوی بسازد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید