FIFA 14 هم اکنون شماره یک UK Christmas

۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۶

بازی FIFA 14 به عنوان اولین بازی و یا به اصطلاح بازی Number one فروش UK Christmas شد. در ادامه میتوانید اطلاعات بیشتری از این جدول بدست آورید.

بعد از اعلام آمار جدول فروش هفتگی ، گل سر سبد EA یعنی FIFA14 توانست با فروش بیشتر از 17 هزار نسخه یکتازی Call of duty : Ghost شرکت اکتیویژن را به خاک بکوبد و مقام اول جدول را به نام خود به ثبت برساند.

UK Christmas های سال های پیش ازآن ندای وظیفه ای ها بود و Call of duty : Modern warfare در سال 2007 این مقام را کسب نمود و پشت سر آن Call of duty Black Ops از شرکت اکتیویژن نماینده این مقام بود. شرکت EA هم از این قائده مستسنی نبوده و در گذشته FIFA09 را در سال 2008 برروی تخت مقام اولی UK Christmas نشانده است.

از آنجا که این جدول فروش کریسمس به کریسمس از 28 سال پیش شروع شده است EA با هشت نسخه از فیفا های خود مقام پرمقام ترین استدیو  و 14 استودیو دیگر پشت سر این استدیو عظیم در مقام های زیرین EA قرار دارند.

زمانی فرا میرسد که سری فیفا به مریخ ماه هم صعود میکنند!:دی

 

چند هفته پیش همه Assassins creed IV را خواهان این مقام میدانستند زیرا به همت فروش خوب این عنوان یوبیسافتی پیشرفت به سزایی برای AC:IV رقم خورد ولی با انتشار Battlefield 4 همه چیز به هم ریخت و میدان نبرد 4 توانست کیش یک آدمکش 4 را کنار زده و مقام آنرا بگیرد. پشت سر Battlefield 4 عنوان LEGO Marvel SUPER HEROES توانست مقام پنجم این جدول را کسب کند.

مقام بهترین استدیو سال را به شرکت EA Games میدهد. زیرا این شرکت علی رغم فروش خوبی که بازی هایش دارد ، سازنده بهترین شبیه ساز فوتبال هم میباشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • all pacino گفت:

  وای خدا قالب قدیمی!!!
  واقعا خوشحال شدم قالب جدیدی که گزاشته بودید خیلی کسل کننده بود حال آدمو میگرفت ولی وژدانن دیگه این قالب رو عوض نکنید در ضمن دلمون واسه آقای نوروزی و خردمندی خیلی تنگ میشه حالا دیگه بیشتر کاربرهای قدیمی بازهم به خاطر قالب قدیمی هم که شده برمیگردنن اگه میبینید همشون رفتن تو یه سایت دیگه فقط واسه گرفتن ps vita بوده وگر نه دلشون پیش گیمفاست سایتی که واسه جذب کاربر جایزه میده که سایت نیست امیدوارم سایت دوباره به روز های اوجش برگرده من که خیلی دلم واسه گیمفا تنگ شده بود.

  0
  0
 • emad heydari گفت:

  فیفا
  بهترین شبیه ساز فوتبال دنیا
  پر فروش ترین بازی سال قبل

  0
  0