ساخت The Legend of Zelda:The Wind Waker HD تنها شش ماه طول کشیده است

۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱

تولید کننده ی بازی Zelda، آقای Eji Aonuma طی مصاحبه ای به سایت 4Gamer گفته است که ساخت بازی The Legend of Zelda: The Wind Waker HD برای Wii U تنها شش ماه از وقت سازندگان را گرفته است. در ادامه با صحبت های ایشان همراه باشید.

اما Aonuma می گوید که با وجود این موضوع، کار ساخت بازی به دلیل متفاوت بودن سخت افزار کمی تیم بازی سازی را با مشکل مواجه کرده بود. همچنین افزودند که بازی از تکنیکی به به نام Toon Shading شناخته می شود، بهره می برد. این تکنیک باعث می شود که بازی یک حالت انیمه ای داشته باشد که رسیدن به این مهم بسیار سخت بود.

4Gamer: من می دانم. احساس من در نسبت به بازی یک تعادل بین احساس اصلی و یک احساس تازه به طور همزمان بود. 

Aonuma: بله. من فکر می کردم که زمان لازم برای ساخت این بازی به سادگی تست یک سخت افزار باشد پس از آن من به رسانه ها گفتم که این بازی زمان زیادی برای ساخت به خود اختصاص نمی دهد. برای ساخت یک برند جدید نیاز به زمان زیاد می باشد. بنابراین به این نتیجه رسیدم که بسیار شرم آور است که یک Zelda بر روی Wii نداشته باشیم. بدین ترتیب این احساس به من دست داد که این عمل بهترین کار ممکن است که می تواند سریع انجام شود و شروع به ساخت نسخه ی HD بازی کردیم.

4Gamer: آه، می دنم.

The Legend of Zelda: The Wind Waker HD

Aonuma:با عرضه نسخه ی اصلی بازی Wind Waker، ساخت نصفه ی اول بازی به خوبی انجام شد. از سوی دیگر بخش دوم بازی، نیاز به ارزیابی دوباره داشت. این اولین بار بود که کنترل مستقیم بازی را در اختیار داشتم و یک بازی را از ابتدا طراحی می کردم، بخش هایی بوند که من که می خواستم آن ها را گسترش دهم. اگر یک بازسازی رخ می داد، من باور داشتم که می توانم بر روی آن بخش ها کار کنم.

4Gamer: این موضوع بدین معنی است که ساخت بازی زمان زیادی را به خود اختصاص داده است؟

Aonuma: ساخت بازی شش ماه طول کشید. مراحل ساخت و توسعه ی بازی هنوز مشکل است. شما باید تفاوت سخت افزاری را هم در نظر بگیرید. افزون بر این، تکنیکی به نام Toon Shading وجود دارد که باعث می شود بازی یک حالت انیمه ای داشته باشد. در آن زمان این تکنیک برای همه فراهم بود، اما قبل از ما کسی از آن استفاده نکرد و هر کس مجبور بود هر کاری را با دست انجام دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید