خداحافظی Ratchet & Clank با Ps3| تاریخ انتشار Ratchet & Clank: Nexus انحصاری Ps3 مشخص شد

11 مهر 1392 - 18:35

کم کم به اواخر نسل هفتم نزدیک می شویم و تا دو ماه آینده کنسول های نسل هشتم وارد بازار می شوند و فاز جدیدی از بازی ها و سرگرمی روانه ی خانه ها می شود.اما سونی در حال نشان دادن  آخرین تعهدات خود نسبت به کنسول نسل هفتمی خود یعنی Ps3 می باشد و با منتشر شاهکارهایی به مانند God Of War:Ascension,The Last Of Us,Beyond این صحبت ها را ثابت می کند.اما یکی دیگر از عنوان های اواخر نسل هفتم تا به امروز عنوان Ratchet & Clank: Nexus می باشد که بسیاری از دارندگان PlayStation3 با نسخه های قبلی آن خاطرات بسیار خوبی را دارند و به تازگی تاریخ انتشار نسخه ی جدید آن نیز منتشر شده که می توانید آن را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.

سازنده ی این عنوان یعنی استودیوی  Insomniac Games تاریخ انتشار این عنوان را اعلام کرده است و گفته است که این عنوان در تاریخ ۱۲ نوامبر در آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۳ نوامبر نیز در اروپا به صورت آنلاین و فیزیکی منتشر خواهد شد.

همچنین Insomniac Games نیز گفته است که قرار است این بار گره ای در این عنوان بسته شود و دوره ای از این عنوان بر روی Ps3 به پایان یابد.

Ratchet & Clank: Nexus خاتمه ای بر داستان Tools of Destruction می باشد و در تاریخ ۱۲ نوامبر در آمریکای شمالی با قیمت $۲۹٫۹۹ و در ۱۳ نوامبر نیز در اروپا با قیمت €۲۹٫۹۹ عرضه خواهد شد.

پس دوستداران این عنوان آماده باشید تا سفری جدید را با روباه دوران کودکی خود در ماه نوامبر آغاز کنیم.

 

ratchet__clank_into_the_nexus_02

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید