شایعه : CEO شرکت Ford آقای Alan Mulally کاندید اصلی مدیرعاملی شرکت Microsoft است !

۶ مهر ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۰

چند وقت پیش بود  آقای Balmer که CEO (مدیر عامل) اعلام کرد به زودی از سمت خود در شرکت مایکروسافت کناره گیری خواهد کرد و بازنشسته خواهد شد و از همان روز پرسش اینکه چه کسی جایگزین او در بالاترین مقام اجرایی شرکت Microsoft میشود شروع شد.روز گذشته شایعانی مبنی بر اینکه آقای Alan Mulally که مدیرعامل شرکت خودرو سازی Ford است،صحبتهایی با مایکروسافت برای زمامداری این شرکت داشته است.

All Things D که منبع این شایعه است،تایید کرده که Mulally با جدیت کامل صحبت ها و جلساتی با مقامات مایکروسافت برای جانشینی آقای بالمر داشته است.رویترز هم در گزارش رسمی اظهار داشت که آقای Mulally راه را برای خروج خود از Ford هموار کرده که این خبر،شایعه ی این که وی میخواهد زمامداری غول نرم افزاری دنیا را به دست بگیرد،قوت میبخشد.

تغییرات در شرکت مایکروسافت زیاد شده،از خروج دان متریک،تا اعلام بازنشستگی بالمر و جانشینی احتمالی مدیرعامل فورد،خرید شرکت نوکیا و گماشتن مدیرعامل اسبق نوکیا به عنوان مدیر بخش دستگاه ها و سرویس های مایکروسافت،همه و همه نوید تغییرات اساسی در ساختار کلی مایکروسافت را میدهد.

باید منتظر ماند و دید آیا آقای Mulally که از سابقه ی خوبی نیز در فورد برخوردار است،میتواند مدیرعامل یکی از بزرگترین شرکت های کامپیوتری دنیا شود یا خیر.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید