گیفت کارت
گیفت کارت

Ubisoft:نسخه ی 3DS بازی Rayman Legends هنوز رد نشده است

۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۵

طبق صحبت های مدیر اجرایی Ubisoft، آقای Alain Corre بازی Rayman Legends در نهایت ممکن است با گذر از چند مانع برای 3DS عرضه شود. در ادامه دلایل و صحبت های ایشان در این باره را می توانید مشاهد کنید.

طی مصاحبه ای که آقای Corre با سایت CVG انجام داده است، ایشان متذکر شدند:

چون این بازی دارای پتاسیل های بسیار بالا در کنار قابلیت های گرافیکی است، وقت تیم سازنده را خواهد گرفت تا آن را بر روی دیگر پلتفرم ها نیز عرضه کند. ما هیچ چیزی را مبنی بر عرضه کردن بازی بر روی آن پلتفرم (3DS) رد نکرده ایم. ما در حال حاضر نمی توانیم بیشتر از این درباره ی این موضوع صحبت کنیم، اما عرضه بازی بر روی این پلتفرم را رد نکرده ایم.

Corre این گونه صحبت های خود را ادامه داد:

بودن با 3DS یک موفقیت بزرگ به حساب می آید و اگر Ubisoft فکر کند که یک بازی خاص و یا یک نوع گیم پلی می تواند برای این کنسول دستی عرضه شود، آن را در نظر می گیرد.

او افزود :

من احساس می کنم که بازی Rayman Legends سطح کیفیت کنسول Wii U را تعریف می کند و این سیستم پتاسیل و قدرت خوبی دارد. یک ماشین زمانی کار می کند که اجزای خوبی بر روی آن نصب باشد. ما فکر می کنیم که Rayman Legends یکی از این اجزا است و Just Dance ، Donkey Kong و Mario از Nintendo هم دیگر اجزا را تشکیل می دهند.

Rayman Legends در تاریخ 30 آگوست برای پلتفرم های PC , Xbox 360 , PS3 , PS Vita و Wii U عرضه شد و توانست با کسب نمرات بسیار بالا ، بسیار موفق هم ظاهر شود. همچنین شما می توانید تقد بررسی بازی Rayman Legends به قلم محمدرضا طلایی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید