TGS 2013:تریلری جدید از بازی Watch Dogs منتشر شد

یکی عناوین بزرگ Open-world که خیلی ها آن را رقیبی برای بازی GTA V تلقی می کنند، عنوان Watch Dogs می باشد. در زمان برگزاری مراسم TGS 2013  تریلری از این عنوان بزرگ منتشر شده است که شما می توانید آن را در ادامه مشاهده و دانلود نمایید.

Watch Dogs یکی از چند IP جدید شرکت به نام و پر طرفدار یوبیسافت می باشد که در سال ۲۰۱۲ معرفی و وظیفه ی ساخت آن به شعبه ی مونترال یوبیسافت سپرده شده است . این بازی داستانی در مورد ابر شرکت های خصوصی و فاسد دولتی در شهر بزرگ شیکاگو را روایت می کند که به وسیله ی سیستمی به نام central operation system یا ctOS ، مردم را روزانه مورد بازرسی قرار می دهند و آیدن پیرس ( شخصیت اصلی بازی ) برای محافظت و نابودی این سیستم به پا میخیزد . محیط بازی کاملا باز می باشد و شخصیت اصلی می تواند با استفاده به گوشی همراه خود به تمامی قسمت های الکترونیکی شهر دسترسی پیدا کند . گیم پلی بازی هم علاوه بر بخش های اکشن و تعقیب و گریز ها ، دارای حالت های مختلف مخفی کاری با استفاده از هک و دیگر وسایل آیدن هم می باشد.

Watch Dogs در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ ( ۲۸ آبان ۱۳۹۲ ) برای پلتفرم های  PC , PlayStation 3 , Wii U , Xbox 360 منتشر خواهد شد. نسخه های PlayStation 4 و Xbox One  به ترتیب در تاریخ 15 نوامبر و 22 نوامبر منتشر خواهند شد.

شما می توانید این تریلر را در زیر با کیفیت های متفاوت مشاهده و دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”113995″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید