گیفت کارت
گیفت کارت

TGS 2013:تریلری جدید از بازی Killzone: Shadow Fall منتشر شد

۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰

یکی از برترین فرنچایز های انحصاری Sony ، سری بازی های Killzone می باشد. در زمان برگزاری مراسم TGS 2013 ، از آخرین نسخه ی معرفی شده ی این بازی، یعنی Shadow Fall تریلری منتشر شده است که شما می توانید در ادامه آن را با کیفیت های متفاوت مشاهده و دانلود نمایید.

Killzone: Shadow Fall یک بازی در سبک شوتر اول شخص می باشد که توسط Guerrilla Games در حال ساخته شدن است و ناشر آن Sony Computer Entertainmen می باشد . این عنوان برای اولین بار در ۲۰م فوریه ی ۲۰۱۳ در طی کنفرانسی که سونی برای رونمایی از PS4 ترتیب داده بود نشان داده شد. این عنوان چهارمین قسمت از سری کیلزونی است که به طور انحصاری برای PS4 ساخته میشود. به حتم کیلزون در زمان عرضه بسیاری را ترغیب می کند تا به PS4 روی بیاورند. کیلزون در این نسخه تغییرات نسبتا زیادی کرده است و این هم از تریلر های به نمایش درآمده کاملا مشخص است. شما با دنیایی طرف هستید که بسیار بزرگتر از Killzone 3 است. دنیایی بزرگ که همیشه ISA و Helghast با جنگ های خود آن را به صحنه ای از نبرد های سیاره ای تبدیل کرده اند. داستان بازی درحدود سی سال پس از اتفاقات Killzone 3 اتفاق می افتد. زمانی که Vektan ها به کمک ISA وارد یک همزیستی محتاتانه در Vekta شده اند. آن ها با همان بازماندگان جنگ دوم فراخورشیدی Helghan زندگی می کنند و عامل جدایی این دو تنها یک دیوار عظیم است.

عنوان Killzone:Shadow Fall در تاریخ ۱۵ نوامبر در ایالت متحده ی آمریکا و در تاریخ ۲۹ نوامبر سال ۲۰۱۳،در سایر نقاط دنیا به صورت انحصاری بر روی کنسول PS4 انتشار می یابد.

شما می توانید این تریلر را در زیر با کیفیت های متفاوت مشاهده و دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”113851″]

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید