صحبتهای دو کارگردان عنوان The Last Of Us در مورد روند داستانی بازی

۲۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۳

این خبر شامل اطلاعاتی از ویدیو منتشر شده در Gameinformer است. ناتی داگ اطلاعات جدیدی را از عنوان Survival Adventure انحصاری سونی با نام The Last of Us منتشر کرد.

همان گونه که در ویدیو Gameinformerمشاهده شد، کارگردان بازی Bruce Straley همراه با مدیر خلاق آن یعنی Neil Druckmann در رابطه با این بازی توضیحاتی در مورد داستان بازی بیان میکنند.داستان این عنوان، ۲۰ سال پس از شیوع قارچ سمی و خطرناکی به نام decimates رخ خواهد داد.تمامی بازماندگان در یک منطقه نظامی امن جمع شده و گذر زمان برای آن ها سخت، و به طوری زندگی بی ارزش شده است. نظامی های آنجا، ساکنان را با جزئی ترین تخلفات و یا دیده شدن کوچک ترین علائم ویروسی در آن ها بلافاصله خواهند کشت.

تجهیزات و منابع کمیاب شده اند و این بشریت است که به آرامی دارد نابود می شود. هیچ کمکی پس از مورد تهاجم قرار گرفتن این ویروس ها و آلود شدن توسط آن ها نیست. شخصیت اصلی در بازی فردی به نام Joel که در ۴۰ سالگی کارش به عنوان یک قاچاقچی است. او در آخرین دژ باقی مانده، در حال زندگیست؛ مانند هر کس دیگری، اخلاقی خشن و اهانت آمیزی دارد که حاضر است دست به انجام هر کاری بزند که باعث ادامه ی زندگی اش بشود. از این سو، وی به دلایل نامعلومی به یکی از دوستانش قول داده است که دختر ۱۷ سال ای که اسمش Ellie است را از شهر خارج کند. این دختر در تمام طول عمرش در یک پرورشگاه نظامی زندگی می کرده است، اما به دلایل برخی از مشکلاتی مجبور به ترک آنجا می شود. کار آن ها به درستی پیش نرفت و در خارج از منطقه امنیتی توسط نگهبانان دستگیر شدند.

این اتفاقات باعث شد تا کار آن ها از قبل پیچیده تر شود و سپس هر دو سوار کشتی شده، و به یک سفری برای پیدا کردن یکی از دوست های قدیمی Joel که در یکی از منطقه های قرنطینه زندگی می کند، بروند. با این حال، Druckmann از استودیو ناتی داگ در مورد داستان این بازی یک سری گفتی هایی داشت:‌” همه چیز اونطور نیستند که به نظر می رسد”. Druckmann افزود که استودیو ND، یک داستان مستقل و عمدتا دور از هر چیز بی ربطی که باعث آویزان شدن به آن شود را خواهد ساخت.

او اضافه کرد: “ما در حال حاضر می توانیم بگوییم که نمی خواهیم با یک داستان جالب به همه چیز پایان بدهیم. ما بازی هایی که اینطور تمام می شوند را دوست نداریم. بازی باید به طور کلی همه جانبه باشد”. اگر این موارد به خوبی انجام شود، مردم بیشتر می خواهند و سپس آن را مورد بحث قرار می دهند”. به هر حال این بود اطلاعات اساسی از این بازی که در ویدیو Gameinformer توسط کارگردانان آن منتشر شد و در زیر میتوانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

رجوع به قسمت ویدئو

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید