Cerny:بازی Knack یک عنوان لانچ PS4 برای بقیه ی اعضای خانواده است

۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶

عنوان Knack در کنار دیگر بازی های شوتر و اکشن در لیست عناوین لانچ PlayStation 4 قرار دارد. طراح بازی، آقای Mark Cerny صحبت هایی را در مورد این بازی و موقیعت آن در کنار دیگر عناوین لانچ ارائه داده است که به طور حتم خواندن آن خالی از لطف نیست.

طبق مصاحبه ای که سایت IGN با آقای Cerny داشت، ایشان بازی Knack را “دومین انتخاب” دارندگان جدید PS4 پس از انتخاب بازی هایی نظیر Killzone: Shadow Fall و یا Watch Dogs خطاب کرد.

صحبت های ایشان در این باره را می توانید در زیر مشاهده کنید:

من می دانم بازی های بزرگی در زمان لانچ وجود دارد، اما من ندیدم که عنوان نسبتا ملایم تری در زمان لانچ کنسول وجود داشته باشد. بنابراین به عنوان یک گیمری که بازی های بزرگ انجام می دهید، قطعا می خواهید که یک PlayStation 4 به همراه Killzone, Watch Dogs, Destiny بخرید؛ اما بقیه ی خانواده چه طور؟ و این همان اولین تفکری بود که پشت سر Knack قرار داشت.

Cerny می گوید این روز ها ما بازی های اکشن شخصیت محور کم تری را می بینیم چون مخاطبان، آن ها را معروف می کنند. مردمی که با بازی هایی نظیر Mario ، Sonic و Crash Bandicoot وارد عرضه بازی ها شده اند. اما لازم به ذکر است که آن ها محصولاتی در زمان خود بودند.

ایشان در ادامه ی صحبت های خود افزودند:

Crash Bandicoot پرفروش ترین برند PlayStation 1 بود؛ اما دنیا عوض شده است. من فکر می کنم بخشی از دلایلی که ما در آن روز ها از این دست بازی ها می ساختیم این بود که سخت افزار ها می توانستند آن را ساپورت کنند. ما کارکتر هایی با سر ها بزرگ می ساختیم چون ما پیکسل های به اندازه مُشت شما در اختیار داشتیم و به تبع آن تعداد زیادی از آن ها را نداریم.

Knack یکی از عناوین لانچ PS4 است که در تاریخ ۱۵ نوامبر در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۹ نوامبر در اروپامی منتشر می شود. شما همچنین می توانید تریلر منتشر شده از این بازی در مراسم TGS 2013 را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید