Nintendo: بازی‌های Free-to-play را برای انتشار داریم

۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۷

Dan Adelman مدیر بخش توسعه و بازی‌های مستقل Nintendo آمریکا درمورد بازی‌های اپیزودی و free to play برای Wii U در همایش  PAX Prime به وب سایت GameSpot توضیحاتی را ارائه داده است.

Dan Adelman درمورد تغییر سیاست نسبت به این گونه‌ بازی‌ها و بازی‌های دیجیتالی و همچین انتشار بازی‌های free to play از فرنچیز‌های Nintendo  توضیحاتی داد.

Dan Adelman:”

در مورد بازی‌های اپیزودی باید بیان کنم که اولین قدم ما در Wii و بازی Strong Bad’s Cool Game for Attractive People استدیو Telltale برروی شبکه WiiWare بود. بعد از آن هم سری Tales of Monkey Island بود پس بنابراین بازی‌های اپیزودی برای ما چیز تازه‌ای نیستند که با آنان آشنا نباشیم. درمورد بازی‌های Free-to-play این گونه‌ بازی‌ها مسئله تازه و جدیدی برای ما هستند، ما هم این گونه‌ بازی‌ها را دنبال می‌کنیم و چند بازی Free-to-play در برنامه‌های خود برای انتشار داریم.”

Adelman درمورد بهبود رابطه Nintendo با این گونه‌بازی‌ها و ایده‌های انتشار آنان برروی Wii U eShop و 3DS eShop این طور بیان کرد:”

ما یک تیم کاملا کارآزموده در ژاپن داریم که برروی ایده‌های این بازی‌ها در حال کار هستند، آنان ایده‌های جدید و مواردی را که طرفداران می‌خواهند را در بازی‌ها اضافه می‌کنند، ما می‌خواهیم بسیار سریع درمورد این گونه‌بازی‌ها عمل کنیم.”

Shigeru Miyamoto طراح افسانه‌ای اخیرا اولین عنوان Free-to-play این شرکت را که سابقا جزئی از لانچ تایتل‌های 3DS بوده یعنی Steel Diver را معرفی کرد که امسال عرضه می‌شود ولی پلتفرم‌های معرفی نشده‌اند.

Satoru Iwata مدیرعامل Nintendo نیز در E3 بیان کرده بود هیچ بازی از سری Mario و Pokemon به صورت Free-to-play عرضه نخواهد شد.

شما دوست دارید کدام بازی  Free-to-play برروی Wii U و 3DS ببینید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید