پیشنهاد ساخت فیلم سینمایی عنوان GTA5 بسیار زیاد بوده است

۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۶

تا به حال پیشنهادات زیادی مبنی بر ساخت فیلم سینایی عنوان GTA 5 به  آقای Dan House از موسسان شرکت راکستار شده است اما وی گفته است ما دوست نداریم این فرانچایز بزرگ را برای پول به خطر بیندازیم.

آقای  Houser در مصاحبه با  Guardian گفت:

تا به حال پیشنهادات زیادی برای ساخت فیلم این عنوان شده است اما پیشنهادات باعث نشده اند ما در این مورد تجدید نظر کنیم.پول ارزش به خطر انداختن جواهر ارزشمند ما را ندارد.نظر سنجی های ما در مورد هالیوود همیشه ما را به دنبال بازی ها برده است.آزادی که ما برای خلق حرکات داریم بسیار با ارزش است.

 

وی ادامه داد:

دوم این که وقتی شما نزدیک هالیوود می روید مردم مشتاقتر به نظر می رسند و فشار روی ما زیاد شده و کنترل کار از دستمان خارج می شود.بی نظمی که ما آن را درست آزمایش نکرده ایم دقیقا موردی است که باعث می شود ما نتوانیم کار کنیم.ما همیشه سعی کردیم به موضوعاتی فکر کنیم که ابتکارانه و جدید هستند ولی رفتن به جهانی که این چیز ها در آن معنی ندارند ترسناک است.

وی در رابطه با تبدیل یک فرانچایز به فیلم سینمایی گفت:

در ساخت یک فیلم تجلیل بسیاری وجود دارد اما همیشه نباید کاری را برای تجلیل انجام داد.این بسیار ساده است که GTA را به عنوان یک فیلم سینمایی یا سریالی نگاه کرد اما ما هنوز فکر می کنیم با این کار چیز های زیادی را از دست می دهیم.

ما یک عنوان بزرگ open-world با بیش از 100 ساعت گیم پلی داریم که به بازیکن اجازه می دهد هر چیزی که می خواهد ببیند و فکر کند و هر کاری می خواهد بکند.شما با دنیای رو به رو خواهید شد که کار های بسیار زیادی در آن می توانید انجام دهید از سرقت بانک گرفته تا یاد گرفتن یوگا از تلویزیون.

شما چطور می خواهید این تجربه ها رادر یک فیلم 2 ساعته یا 12 ساعته داشته باشید؟

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید