TechCrunch:کنسول Wii U یک شکست محسوب می شود

۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۱

وب سایت معروف تکنولوژی TechCrunch یک مقاله ی پیشنهادی نوشته است که Nintendo هر چه زودتر باید از تلاش هایی که برای Wii U انجام داده است، دست بردارد. شما می توانید در ادامه صحبت های جالب و جنجالی این وب سایت را مشاهده کنید.

این وب سایت همچنین ادعا می کند که چندین سال است که Nintendo در ساخت تولیدات عالی موفق نبوده است. بعلاوه این کمپانی نتوانسته خود را با بازار فروش در حال تغییر هماهنگ کند. شما می توانید صحبت های تند این وب سایت را در زیر مشاهده نمایید:

همان طور که توسط برخی از افراد پیش بینی می شد، Wii U یک Dud (نوعی پارچه ی پشمی) است. این کنسول در واقع از Dud هم بدتر است. همان طور که در حال حاضر یک شکست بزرگ تلقی می شود. شاید عرضه ی بازی ها در روز مقدس (Holiday ) کمی بر این مشکل سرپوش بگذارد. اما حقیقت این است که این اتفاق یک تصور سست است که توسط یک سخت افزار ضعیف برجسته شده است. اگر Nintendo باهوش بود، همین حالا دست از کارهای خود می کشید.

عذر و بهانه های آن ها ادامه دارد. عامل اصلی این است که Nintendo به خاطر این دلیل های خیلی ساده در مسیر شکست قرار گرفته است: 1- آن ها به مدت چند سال است که در ساخت تولیدات عالی با شکست مواجه شده اند. 2- بازار های فروش در اطراف آن ها تغییر یافته اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید