با تریلر جدید Assassin’s Creed IV: Black Flag به اعماق دریا بروید

۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۲

به تازگی تریلری 10 دقیقه ای از گیم پلی بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag منتشر شده است که شما می توانید آن را در ادامه دانلود و مشاهده نمایید.

وقایع Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۱۷۱۵ رخ می دهد و عصر طلایی دزدان دریایی را روایت خواهد کرد. جایی که دزدان دریایی در کارائیب برای خود حکومت دارند و یک جمهوری جدید را تاسیس کرده اند. قهرمان جدید قسمت چهارم فردی عجول و بی پروا با نام Edward Kenway است که عضو گروه دزدان دریایی آساسین هم می باشد. او مبارزه  را راهی برای شکوه می داند و به علت اتفاقاتی به جنگ های بی پایان بین آساسین ها و تمپلارها نیز کشیده می شود. جنگی که ممکن است هر آن چه که دزدان دریایی تاکنون برای خود ساخته اند را از بین ببرد. در این تریلر 10 دقیقه ای ما شاهد مبارزات دریایی بازی، شکار کوسه، پیدا کردن گنج ها در زیر آب و به طور کلی روش زندگی یک دزد دریایی هستیم. شما همچنین می توانید پیش نمایش این بازی را به قلم محمد سپهری را از اینجا مشاهده نمایید.

Assassin’s Creed 4: Black Flag در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ ( ۷ ابان ۱۳۹۲ ) برای X360 / PS3 / Wii U منتشر خواهد شد. البته نسخه های ps4 / xbox one هنوز تاریخ عرضه ی دقیقی ندارند و نسخه ی PC هم با مدتی تاخیر خواهد آمد.

شما می توانید این تریلر زیبا را با کیفیت های متفاوت در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”108976″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید