گیفت کارت
گیفت کارت

Project Phoenix برای PS4 و PS Vita هم منتشر می شود

۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱

یکی از بازی هایی که نظر بسیاری از جمله ژاپنی ها به سوی آن جلب شده همین بازی Project Phoenix است که به گفته ی سازندگانش سبکی میان دو نقش آفرینی ژاپنی و نقش آفرینی غربی دارد. روز گذشته هم رسما تایید شد که این بازی بزرگ برای پلتفرم های PS4 و PS Vita هم منتشر خواهد شد.

این بازی که با درخواست هوادارانش و حمایت های مالی آن ها در Kickstarter هم اکنون برای دو کنسول نسل هشتمی سونی در حال ساخت است. سازنده ی این بازی، استودیو Creative Intelligence Arts در این رابطه طی بیانیه ای رسما اعلام کرد:

اگر چه هنوز نمی توانیم همه جزئیات این نسخه از بازی را فاش کنیم اما ما بسیار خوش حال و هیجان زده و البته خوش بین هستیم که می خواهیم برای پلتفرم پلی استیشن بازی بسازیم.

حمایت از این نسخه همچنان در صفحه ی Kickstarter بازی ادامه دارد و شما می توانید با پی پال از عرضه ی Project Phoenix بر روی پلتفرم مورد علاقه تان حمایت کنید.

Project Phoenix پیش از این برای عرضه بر روی سیستم عامل های Mac و Linux و Windows برنامه ریزی شده بود به علاوه این که نسخه ی iOS و Android آن هم در دستور ساخت قرار گرفته بود. نکته ی جالب توجه راجع به استودیو سازنده ی این بازی این است که بسیاری از اعضای این استودیو پیش از این در ساخت عناوینی نامداری چون Final Fantasy و Halo و L.A Noire و Crysis و World of WarCraft دخیل بوده اند و قرار است تا در Project Phoenix از المان های غربی این بازی ها هم استفاده شود. به گفته ی Creative Intelligence Arts این بازی نقش آفرینی دارای 50 الی 60 ساعت گیم پلی خواهد بود و اواسط سال 2015 بر روی پلتفرم های مقصدش منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید