هک ضامن بقای یک دنیای جدید | گیم پلی ای 15 دقیقه ای از عنوان Watch Dogs

۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۱

بازی Watch Dogs با اولین نمایش هایش توانست خود را به راحتی بین بازیبازان جا بیاندازد و حتی رقبای سر سختی را برای خود پیدا کند، نمایش های این بازی تا به امروز هم ادامه داشته و شرکت یوبیسافت به تازگی تریلری پانزده دقیقه ای از این عنوان نسل بعدی منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

Watch Dogs یکی از چند IP جدید شرکت به نام و پر طرفدار یوبیسافت می باشد که در سال ۲۰۱۲ معرفی و وظیفه ی ساخت آن به شعبه ی مونترال یوبیسافت سپرده شده است . این بازی داستانی در مورد ابر شرکت های خصوصی و فاسد دولتی در شهر بزرگ شیکاگو را روایت می کند که به وسیله ی سیستمی به نام central Operation System یا ctOS ، مردم را روزانه مورد بازرسی قرار می دهند و آیدن پیرس ( شخصیت اصلی بازی ) برای محافظت و نابودی این سیستم به پا میخیزد .

محیط بازی کاملا باز می باشد و شخصیت اصلی می تواند با استفاده به گوشی همراه خود به تمامی قسمت های الکترونیکی شهر دسترسی پیدا کند . گیم پلی بازی هم علاوه بر بخش های اکشن و تعقیب و گریز ها ، دارای حالت های مختلف مخفی کاری با استفاده از هک و دیگر وسایل آیدن هم می باشد . لازم به ذکر است که برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به لینک زیر ( اولین نگاه بازی ) مراجعه کنید .

جولانگاه ایده ها | اولین نگاه به Watch Dogs

زندگیِ شخصی زخم خورده توسط سرمایه داران ، وقایعی که بر سر مردم بیگناه می افتد ، سیستم مدیریتی فاسد و نفوذ شرکت های خصوصی در دولت همه نام یک بازی را توصیف می کنند و آن هم بازی Watch Dogs است .  واچ داگزی که نه تنها یک IP ، فکر و ایده ی جدید است بلکه یک رقیب جدید در بین انبوه بازی ها و یک گیم پلی جدید در بین تکرار بازی هاست . واچ داگزی که داستانش نگهبانی و محافظت از ارزش ها و حریم خصوصی و گیم پلیش طریقه ی این محافظت می باشد . واچ داگزی که ایده ها را از اندرونی ذهن بیرون کشیده و در سرسرای ذهن بال و پر داده و در انتها تحویل ما می دهد . واچ داگزی که برای نسل بعد ، با ظاهری آراسته عرضه می شود و …

در ادامه می توانید تریلر پانزده دقیقه ای این بازی را که ساعاتی پیش توسط یوبیسافت منتشر شده را دانلود و یا مشاهده کنید. این تریلر بخش هایی از محیط باز بازی و مکانیک های مختلف آن را به نمایش در می آورد.

[jwplayer mediaid=”108559″]

دانلود با کیفیت HD با حجم 1.36 گیگابایت

دانلود با کیفیت بالا با حجم 319 مگابایت

دانلود با کیفیت SD با حجم 80 مگابایت

==================

دانلود با کیفیت بالا با حجم 308 مگابایت

دانلود با کیفیت SD با حجم 75 مگابایت

ga hack جولانگاه ایده ها | اولین نگاه به Watch Dogs

گیم پلی ای 15 دقیقه ای از عنوان Watch Dogs

Watch Dogs در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ ( ۲۸ آبان ۱۳۹۲ ) برای پلتفرم های  pc, PlayStation 3, , Wii U, Xbox 360 منتشر خواهد شد. نسخه های PlayStation 4 و Xbox One هم در تاریخی بعد خواهند آمد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید