گیفت کارت
گیفت کارت

اختصاصی : با بازی آندرویدی ایرانی Giglaba (گیگلابا) آشنا شوید

۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۷

“گیگلابا” (Giglaba) یکی دیگر از بازی های اندرویدی ایرانی است که برای اولین بار در نمایشگاه بازی های رایانه ایی تهران امسال به نمایش درآمد و تجربه خوبی را از انجام یک بازی اندرویدی به بازیکنان خودش ارائه داد .حال متوجه شدیم که این بازی خوش ساخت ایرانی بر روی کافه بازار عرضه شده  و به همین مناسبت بد ندیدیم که اطلاعاتی از این بازی را برای شما ارائه دهیم .

و اما ماجرای بازی :

در درون آبهای سرزمین گیگلابا موجود کوچک،بامزه، شاد و آرامی به نام گیگلر زندگی میکند که یک روز متوجه میشود موجودات عجیب و غریبی به نام بیگلرها همه چیز را تغییر داده اند ! بیگارها که خندان و گرسنه هستند تصمیم دارن تا گیگلر قصه ی مارو بخورن !

وظیفه ی بازیکن این است که از گیگلر دوست داشتنی محافظت کنید و بیگرها رو با انگشتان خود له کنید.در این راه میتونید از ابزارهایی مثل اسپری کورکننده بیگلرها و یا افزایش دهنده ی زمان و… استفاده کنید.

 

یکی از نکات قابل توجه در این بازی توانایی ثبت امتیاز آنلاین است که به راحتی فشردن یک کلیک انجام میشود و به دور از هرگونه دردسری می باشد ،  تا بازیکنان بتوانند با مقایسه مقدار و جایگاه امتیاز خود در جدول امتیازات به رقابت بپردازند .جدول امتیازات نیز به صورت آنلاین میباشد و شما میتونید با دیگر بازیکنان این بازی رقابت داشته باشید.

طبق گفته ی آقای سپهر پژوهش ،مدیر پروژه ی بازی گیگلابا و مدیر استودیو skyideasgames (ایده های آسمان) به گیمفا،این پروژه 6 ماه زمان برد و 5 نفر به طور مستقیم و سه نفر به صورت کمکی در ساخت بازی دخیل بودند.

شما میتونید این بازی آندرویدی بسیار زیبا رو با قیمت تنها 1000 تومان از کافه بازار خریداری کنید.

خرید بازی از کافه بازار

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید