Mark Cerny:سازندگان پس از سال های سوم و چهارم خلاقیت خود را با سخت افزار Ps4 نشان خواهند داد

۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۱:۴۵

آقای Mark Cerny طراح ارشد Ps4 احساس میکنند که سازندگان پس از عرضه کردن یک عنوان بر روی Ps4،با سخت افزار Ps4 می توانند خلاقیت بیشتری را از خود به نمایش بگذارند.در ادامه ی مطلب می توانید قسمت هایی از مصاحبه ی ایشان با وب سایت Polygon را مشاهده نمایید.

 

هفته ی گذشته مراسم گیمزکام به پایان رسید و آقای Mark Cerny نیز در این مراسم حضور داشتند.اما پس از آن وبسیات Polygon مصاحبه ای را با آقای Cerny ترتیب داده اند که ایشان در صحبت های خود گفته اند که:

ما هدف خود را 10 برابر پردازش Ps3 قرار دادیم زیرا این دلیلی بود که ما احساس می کردیم برای به دست آوردن عناوین متنوع به آن نیاز داریم.این یک معماری به مانند Pc سوپر “شارژ شده” می باشد.بنابراین شما می توانید از آن به عنوان یک Pc متحد شده استفاده کنید.

بسیاری از بازی هایی  که ما در عناوین لانچ دیده ایم بسیار ساده و سطحی می باشند.شما بسیار بسیار سریع متوجه خواهید شد که چگونه از آن استفاده کنید.

من فکر میکنم که پس از سه الی چهار سال کیفیت گرافیک ها و طراحی مراحل به سرعت بالا خواهد رفت و پیشرفت می کند.

آقای Cerny گفته اند که زمانی که در حال تولید Ps4 بوده اند از چیزی با نام “Akihabara test” صحبت هایی را شنیده اند:

Akihabara یک ناحیه در توکیو می باشد که پر از مغازه هایی است که شما می توانید هر انچه که می خواهید از آنجا خریداری کنید و آن را در دیواری وارد کنید.من می دانستم که در یک نقطه،سازندگان در کنسول های PlayStation 3 و PlayStation 4 ممکن است  یک بازی را دوباره نشان دهند ،اما PlayStation 4 باید آن چنان قوی می بود که زمانی که مردم آن را در خیابان میدیدند با خود می گفتند”Wow،این چیزی است که من حتما باید آن را داشته باشم.

ممکن است این حرف من را باور نکنید،اما در زمان لانچ PlayStation 3 من صحبت های مردم را می شنیدم که می گفتند گرافیک این بازی ها فرق آنچنانی با PlayStation2 ندارد.من فکر می کنم این صحبتها بر این مبنی است که توقع مردم بسیار بالاست و اینکه عناوین لانچ آن زمان به هیچ وجه از سخت افزار کلی PlayStation 3 بهره نبر ده اند.

پس اگر صحبت های آقای Cerny را با دقت خواندید و می خواهید در گوشه ای از خیابان راه رفته و زمانی که Ps4 را دیده اید یکی از آن را برای خود بخواهید،باید تا تاریخ 15 نوامبر امسال صبر کنید تا این کنسول به عرضه ی جهانی برسد.

Ps4،یکی از مورد انتظارترین کنسول های نسل هشتم

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید