گیفت کارت
گیفت کارت

Holiday 2013 یکی از کلید های موفقیت Wii U به حساب می آید

۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲

معاون اجرایی توسعه ی تجارت و برند استراتژیک، آقای Michael P. Hogan به سرمایه گذاران توضیح داد که holiday 2013 یا همان روز مقدس کلید موفقیت Wii U محسوب می شود.

همچنین Hogan متذکر شد که فقدان بازی دلیل اصلی ترغیب نشدن سرمایه گذاران بزرگ به سرمایه گذاری بر روی این کنسول شده است. Hogan گفت که آن ها نسبت به بازی های جدید Nintendo هیجان زده شده است. و خواهند دید که در پاییز امسال و در روز مقدس پتاسیل عملکرد اجرایی این کنسول به طرز قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

ایشان صحبت های خود را این چنین بیان کردند:

در مورد کارایی کنسول Wii U و این که چگونه این عوامل موجود در مدل های تجسمی آن ها وارد شده است، بسیار زیاد از ما سوال پرسیده شده است. در پیش بینی قبلی سطح موفقیت این کنسول جدید 2013 و کنسول های Sony و Microsoft را 80 تا 85 درصد کنسول های نسل قبل تخمین زدیم. براساس اطلاعاتی که در حال حاضر در اختیار داریم، پیش بینی کردیم که Wii U هم از نظر فروش سخت افزار و هم از نظر نرم افزار در سطح بسیار پایین تری نسبت به نسل قبل قرار دارد. این امر نشان دهنده ی این است که ما از قبل فرضیات محافظه کارانه ای را برای Wii U داشته ایم. و در زمان عرضه این کنسول بیش از حد انتظارات ظاهر شد. اما کلید موفقیت آن ها عملکردشان در روز مقدس یا همان Holiday است.

ایشان در ادامه افزودند:

لازم به ذکر است که با توجه به تحقیقات ما دلیل این که مردم این کنسول را خریداری نمی کنند، محدودیت بازی های جدیدی است که برای این کنسول عرضه می شود. در مراسم E3 ما از معرفی بازی های جدید برای این کنسول هیجان زده شده ایم. خواهیم دید که در پاییز امسال و در روز مقدس پتاسیل عملکرد اجرایی این کنسول به طرز قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید