Gamescom 2013: تریلر بازی Killzone: Shadow Fall منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۳

به تازگی استدیوی Guerrilla Games در مراسم Gamescom 2013 تریلر جدیدی را از عنوان لانچ کنسول نسل بعدی PS4 یعنی Killzone Shadow Fall منتشر کرده است. این ویدئو جزییات جدیدی از بخش مولتی پلیر بازی به ما نشان میدهد که در ادامه می توانید آن را ببینید و یا دانلود کنید.

“۳۰ سال گذشته…. حال زندگی بروی سرزمین Helghan ها از بین رفته است. اما هنوز هم جنگ ادامه دارد.گویا Helghan ها هیچ وقت قصد ندارند با ISA سازش کنند.هیچ وقت…”این ها بخشی از چیزی است که باید در Killzone: Shadow Fall منتظرش باشیم. دنیایی بسیار بزرگتر از قبل که سعی دارد بهترین شوتر را برای مخاطبانش به ارمقان بیاورد.این عنوان در اولین نمایش هایی که از خود نشان داده قدرت خیره کننده ی تیم سازنده را برما آشکار کرده است.
Guerrilla Games بازهم میخواهد با عنوان جدید خود قدرت کنسول نسل بعدی Sony را ثابت کند همانطور که توانست اینکار را برای PS3 انجام دهد.سونی روی عنوان لانچ کنسول خود حساب ویژه ای بازکرده است چرا که همین عنوان میتواند بهانه ی خوبی برای خرید PS4 باشد. خود را برای یکی از بهترین شوتر های نسل بعد آماده کنید این عنوان همیشه ثابت کرده که شایستگی افتخارات بسیاری را دارا است.بنظر شما آیا Killzone: Shadow Fall میتواند مانند نسخه های قبلی خود طرفداران را راضی کند؟”

بخشی از اولین نگاه این عنوان به قلم علی یمینی

در ادامه می توانید تریلر نمایشگاه گیمز کام بازی Killzone: Shadow Fall که بخش هایی از قسمت چند نفره ی بازی می باشد را مشاهده و دانلود کنید .

تریلر گیمز کام بازی Killzone: Shadow Fall

[jwplayer mediaid=”104024″]

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت کم

PS4 First Killzone Shadow Fall Screens   سقوط سایه ها | اولین نگاه به Killzone: Shadow Fall

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید