Harrison:کنسول Xbox One بهترین برنامه ریزی را در عرضه ی عناوین لانچ در طول تاریخ داشته است

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۷

Phil Harrison از کمپانی Microsoft طی بیانیه ای می گوید که او معتقد است برنامه ریزی 23 عنوان لانچ Xbox One ، در طول تاریخ کنسول ها بهترین محسوب می شود.

عنوان های انحصاری Farza 5 ،Killer Instinct و Ryse: Son of Rome از همان روز اول انتشار کنسول در دسترس خواهند بود. عناوین مولتی پلتفرمی نظیر Watch Dogs , Call of Duty: Ghosts و Battlefield 4 هم برای این کنسول منشتر خواهد شد. هر کسی که در همان روز اول انتشار Xbox One بخرد، یک کپی دیجیتالی از FIFA 14 را به صورت یک پک دریافت خواهد کرد.

آقای Harrison مصاحبه ای را با CVG انجام داده است و در آن مصاحبه گفته است که می خواهد اطمینان حاصل کند” بهترین بازی های بر روی Xbox One منشتر می شود. بازی هایی برای Xbox One منتشر می شود که بتواند این کسنول روی پا نگه دارد و ما بهترین برنامه زیری را در طول تاریخ برای عرضه ی عناوین خود در نظر گرفته ایم.

از دیگر عناوین لانچ می توان Titanfall را نام برد که گرچه یک بازی مولتی پلتفرم است ولی نسخه ی اختصاصی برای این کنسول در نظر گرفته شده است .

Harrison همچنین در مورد کینکت جدیدی که Microsoft گفته است در همه ی کسنول ها موجود می باشد، دیدگاه خود را بیان کرد:

آنچه ما در Gamescom به خوبی نشان دادیم، جادوی بازی هایی است که از کینک استفاده می کنند. ما قدرت فرمان صوتی را نشان دادیم. من احتمالا نا خواسته با گفتن این جمله خوانندگان این متن را متعجب کنم: من یک Xbox One در خانه دارم. و قادر هستم وارد اتاق شوم و بگویم” Xbox روشن شو.” و سیستم برای تشخیص من پروفایلم را منتشر و بارگذاری می کند.

آیا شما هم موافقید که برنامه ریزی عناوین لانچ Xbox One ، در طول تاریخ بهترین است؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید