Gamescom 2013: تریلر بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۶

تا الان یوبیسافت هر تریلری که از بازی Assassin’s Creed IV منتشر کرده ، نظرات خیلی از طرفداران را به خود جلب کرده است . یوبیسافت در نمایشگاه گیمز کام هم تریلری از بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag منتشر کرده است که هم اکنون می توانید آن را دانلود و یا مشاهده کنید .

وقایع Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۱۷۱۵ رخ می دهد و عصر طلایی دزدان دریایی را روایت خواهد کرد. جایی که دزدان دریایی در کارائیب برای خود حکومت دارند و یک جمهوری جدید را تاسیس کرده اند. قهرمان جدید قسمت چهارم فردی عجول و بی پروا با نام Edward Kenway است که عضو گروه دزدان دریایی آساسین هم می باشد. او مبارزه  را راهی برای شکوه می داند و به علت اتفاقاتی به جنگ های بی پایان بین آساسین ها و تمپلارها نیز کشیده می شود. جنگی که ممکن است هر آن چه که دزدان دریایی تاکنون برای خود ساخته اند را از بین ببرد.

حال شما باید در ماجراجوی های خودتان در بیش از ۵۰ مکان منحصر به فرد در بازی و از کینگستون تا ناسائو و در متنوع ترین جهان Assassin’s Creed که زندگی دزدان دریایی را به تصویر خواهد کشاند جلوی ثبت چنین فاجعه و نابودی دزدان دریایی را بگیرید.

Assassin’s Creed 4: Black Flag در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ ( ۷ ابان ۱۳۹۲ ) برای X360 / PS3 / Wii U منتشر خواهد شد. البته نسخه های ps4 / xbox one هنوز تاریخ عرضه ی دقیقی ندارند و نسخه ی pc هم با مدتی تاخیر خواهد آمد.

 تریلر گیمز کام بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag

[jwplayer mediaid=”103939″]

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت کم

Edward-Kenway-Assassins-Creed-IV-Black-Flag1-600x319

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید