Gamescom 2013:عنوان Rocksmith 2014 کاملا یک بازی متفاوت خواهد بود

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲

طبق صحبت های Ubisoft ، عاقبت بازی rock’n’roll(نوعی سبک موزیک) Rocksmithدست خوش تغییراتی شده است که کاملا آن را از اصل خود متمایز می کند.

کاگردان خلاق، آقای Paul Cross صحبت هایی را با سایت Polygon در مورد عاقبت این بازی داشته است. آن ها به باز خورد های بازیکنان توجه کردند و و اطلاعات بازیکنان را آنالیز کردند تا اطمینان حاصل کنند سرانجام این بازی آن چیزی که می خواهند به آن ها می دهد.

این عمل با نو نما کردن رابط کاربری آغاز شد که منوی ساده ای را ارائه می دهد و درس نامه ها را نشان دار کنند. بازیکنان به آسانی می توانند تمامی آهنگ ها و 85 درس نامه ی در دسترس بازی را ثبت کند. این درس نامه ها شامل ویدئو های با کیفت از انجام این کار ها توسط مدرس است.هدف از انجام این کار آشنایی بازیکنان با کاری که می خواهند انجام دهند است. این فرد یک مدرس پاسخگوی هوشمند است.

آقای Cross می گوید:

یکی امکانات مثبت بازی Rocksmith این است که وقتی کاری را اشتباه انجام می دهید، به شما نمی گوید که کجای کار شما اشتباه است. اما اگر نیاز به نواختن سریع تر نت ها یا از این دست کار ها نیاز داشتید، این نکته را به شما خواهد گفت. این امر بسیار بسیار مفید است و پیشرفت بزرگی برای این بازی به حساب می آید.

همچنین این بازی شامل اسلایدر ها می باشد که برای تنظیم سطح دشواری آهنگ های منحصر به فرد کاربرد دارد. Cross در ادامه افزود:

دلیل این که ما سطح دشواری داینامیک را اضافه کردیم این است که مردم از آسان بودن بازی ها را خسته شده اند و بازیکنان می توانند یک سطح دشواری را انتخاب کنند و بازی خود را انجام دهند. با این تفاسیر ما به مردم اجازه دادیم تغییراتی را که در سطح دشواری آهنگ ها دادند و در خواست هایی که از ما داشتند را ببیند. این کاری بزرگ برای ما به حساب می آید.

Rocksmith 2014 قرار است در اکتبر امسال برای Xbox360 , PS3 , PC عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید