یک تصویر جدید از پروژه ی Cliff Bleszinski منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۶

پس از آنکه چندی پیش دو تصویر از پروژه ی درحال توسعه ی آقای “کلیف بلزینسکی” منتشر شد،حال به تازگی تصویری دیگری در خصوص این راستا و پروژه ی این فرد مطرح بازی سازی منتشر شده که درواقع در این تصویر هنری تازه به انتشار رسیده میتوان شاهد محو شدن یک منظره توسط یک طوفان و رعد و برق عظیم بود که در ادامه میتوانید با این تصویر همراه شوید.

همانطور که می دانید،روزهای گذشته دو تصویر از پروژه ی درحال ساخت آقای “کلیف بلزینسکی” خالق سری بازی های محبوب و پرمخاطب Gears Of War به انتشار رسید که پس از انتشار تصویر دوم،حواشی زیادی در خصوص این پروژه مطرح شد،اما به تازگی پس از سپری شدن مدت زمانی اندک از انتشار دومین تصویر پروژه ی آقای بلزینسکی،وی در حساب شخصی تویتر خود اقدام به اشتراک گذاری یک تصویر جدید دیگر کرده است که درواقع به نظر می رسد وقایایع آخرالزمانی در این پروژه،عطش بازیکنندگان را می کشد.

نکته ی تصویر:این تصویر با PSXMan ساخته شده که اگر از زاویه ی پشت به این تصویر نگاه کنید،قادر به مشاهده ی علامت معروف “هالیوود” و کلماتی از قبیل Y و W خواهید بود.

در این تصویر تازه به انتشار رسیده،میتوان شاهد محو شدن یک منظره ی زیبا توسط عواملی طبیعی همانند طوفان و رعد و برق بود که در ادامه میتوانید با این تصویر ذیل همراه شوید:

“آخرالزمان” در انتظار است؟!…

شما همچنین میتوانید برای مشاهده ی تصویر اول،و تصویر دوم این پروژه،بر روی لینک های گنجانده شده کلیک نمایید …

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید