گیفت کارت
گیفت کارت

آیا کنسول PS4 در ماه اکتبر در “عربستان سعودی” عرضه می شود؟

۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۲:۲۷

به تازگی یک تیزر ۳۸ ثانیه ای در فضای مجازی مبنی بر عرضه ی کنسول PS4 در عربستان سعودی منتشر شده که در این تیزر کوتاه سعی شده است تا تاریخ عرضه ی این کنسول نسل هشتمی در این کشور مشخص شود،که بنابر آنچه که از سوی این ویدئو بدست آمده،به نظر می رسد کنسول PlayStation 4 در ماه اکتبر سال جاری در این کشور عربی رسما می گردد.

به تازگی یک تیزر 38 ثانیه ای در فضای مجازی با نام ( مستعدين لأكتوبر؟ ) “به معنای آماده برای اکتبر” مبنی بر تاریخ انتشار کنسول PS4 در عربستان سعودی منتشر شده است که درواقع از آنجا که این تیزر با نمایشی کوتاه از عناوینی همچون Watch Dogs,Thief و … همراه بود،بیانگر تاریخ عرضه ی این کنسول نسل هشتمی در این کشور عربی بود که بنابر نمایش بدست آمده از سوی این ویدئو،به نظر می رسد کنسول نسل بعد کمپانی نامدار Sony یعنی PlayStation 4 در ماه اکتبر سال جاری،در عربستان سعودی عرضه می گردد.

هرچند که تاریخ عرضه ی رسمی کنسول PS4 در بازارهای جهانی به طور رسمی مشخص نشده،اما به نظر می رسد عرضه ی این کنسول برای تعطیلات پایان فصل سال 2013 و یا اوایل سال جدید میلادی برنامه ریزی شده است که شما همچنین در ادامه میتوانید تصویری از پایان این تیزر که با نمایش نام ماه “اکتبر” به اتمام رسید،مشاهده و تحلیل بفرمایید:

آیا ماه “اکتبر” مقصد نهایی عرضه ی PS4 در عربستان است؟!…

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید