GamesCom 2013 | تریلر نمایشگاه گیمز کام عنوان Thief منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۴

کم کم به نمایشگاه GamesCom هم نزدیک می شویم و در این بین خبر های مرتبط با این نمایشگاه خود نمایی می کنند . یکی از این خبر ها تریلر عنوان Thief  می باشد که بعد از انتشار باکس آرت بازی و مشخص شدن تاریخ انتشار این عنوان ، می تواند خبر خوشی برای طرفداران این بازی باشد .

در ریبوت Thief شخصیت اصلی بازی یعنی Garrett که دزدی بسیار حرفه ای می باشد بعد از مدت ها دوری از زادگاه خود ، حال به شهری که قبلا در آن جا زندگی می کرده با نام ‘The City’ باز می گردد. اما شهر را تحت حکومت یک دولت ستم گر با نام ‘The Baron’ می بیند ، همچنین این شهر توسط طاعون هم آلوده شده است ولی با این حال افراد پولدار با استفاده از نفوذ خود در دولت و ستمی که به مردم عادی می کنند ،همچنان زندگی قدرتمند و خوشی دارند و Garrett هم در نظر دارد با بهره گیری از چنین موقعیت هایی پول خوبی به جیب زده و پول دار شود ! همچنین برای مشاهده اطلاعا بیشتر در مورد این بازی می توانید اولین نگاه به این عنوان را به قلم قاسم نجاری مطالعه کنید .

در ادامه هم می توانید تریلر این عنوان را در نمایشگاه گیمز کام 2013 مشاهده و دانلود کنید .

[jwplayer mediaid=”102006″]

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت کم

thief boxart pc باکس آرت رسمی بازی Thief منتشر شد

تریلر نمایشگاه گیمز کام بازی THIEF

این بازی در تاریخ ۲۵ فبریه در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۸ فبریه در اروپا برای پلتفرم های Ps3 , Xbox360 , Ps4 , Xbox one و Pc منتشر خواهد شد . لازم به ذکر است که نمایشگاه گیمز کام از 30 مرداد به طور رسمی کار خود را شروع می کند و بازدید کنندکان عمومی هم از تاریخ 31 مرداد تا 3 شهریور می توانند در نمایشگاه حضور پیدا کنند .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید