تاریخ عرضه ی 2K Drive مشخص شد

اخبار ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۲

یکی از عناوین جالبی که به صورت Free To Play یا به ا صطلاح رایگان در سبک ریسنگ وجود دارد عنوان 2K Drive است. ناشر این عنوان شرکت  2K Games دقایقی پیش تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کرد که در ادامه ی مطلب می توانید آن را مشاهده نمایید.

سازندگان این بازی در تجربه ی کاری خود ساخت بازی های Blur و Project Gotham را بر عهده داشته اند.تاریخ انتشار این عنوان نیز پاییز امسال در نظر گرفته شده است.

همچنین ماشین هایی نیز که در بازی وجود دارند از برندهایی به نام های Dodge, Fiat, Ford, GM, Icon, Local Motors, Mazda, McLaren, Nissan و So-Cal می باشند.

درست به مانند عنوان قبلی این شرکت یعنی Project Gotham،شما در این بازی میتوانید با ماشین های بزرگ و track به مسابقه با دیگران بپردازید که به نظر جالب می رسد.همچنین تعداد 20 مینی گیم نیز برای این بازی در نظر گرفته شده و مد “RaceFace” نیز بازیکنان را در صندلی راننده و مسابقه با دیگران به صورت چند نفره قرار می دهد.

منوی اصلی بازی نیز دارای آیتم های AutoBlog, Car & Driver, Road & Track می باشد.همچنین این بازی نیز تنها برای سیستم عامل iOS منتشر خواهد شد که به صورت رایگان بر روی این سیستم عامل بسیار جذاب خواهد شد.در آخر نیز می توانید تعدادی اسکرین شات از این بازی مشاهده نمایید

2k-drive-3 2k-drive-2

 

2k-drive-1 2k-drive-4

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید