هک سلاح شماست | تریلری جدید از بازی Watch Dogs منتشر شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۳

بازی Watch Dogs بر مبنای هک پایه ریزی شده ، پس در نتیجه بیشترین مانور سازندگان هم روی این بخش می باشد . به تازگی یک تریلر پنج دقیقه ای از بازی منتشر شده است که بخش هایی از قسمت هک بازی را نشان می دهد . برای دانلود کردن این تریلر به ادامه ی پست مراجعه کنید .

Watch Dogs یکی از چند IP جدید شرکت به نام و پر طرفدار یوبیسافت می باشد که در سال 2012 معرفی و وظیفه ی ساخت آن به شعبه ی مونترال یوبیسافت سپرده شده است . این بازی داستانی در مورد ابر شرکت های خصوصی و فاسد دولتی در شهر بزرگ شیکاگو را روایت می کند که به وسیله ی سیستمی به نام central Operation System یا ctOS ، مردم را روزانه مورد بازرسی قرار می دهند و آیدن پیرس ( شخصیت اصلی بازی ) برای محافظت و نابودی این سیستم به پا میخیزد .

محیط بازی کاملا باز می باشد و شخصیت اصلی می تواند با استفاده به گوشی همراه خود به تمامی قسمت های الکترونیکی شهر دسترسی پیدا کند . گیم پلی بازی هم علاوه بر بخش های اکشن و تعقیب و گریز ها ، دارای حالت های مختلف مخفی کاری با استفاده از هک و دیگر وسایل آیدن هم می باشد . لازم به ذکر است که برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به لینک زیر ( اولین نگاه بازی ) مراجعه کنید .

جولانگاه ایده ها | اولین نگاه به Watch Dogs

در ادامه می توانید تریلر جدید این بازی که در مورد هک کردن وسایل مختلف الکترونیکی می باشد و با نام  ” Hacking is your weapon ” منتشر شده است را دانلود و یا مشاهده کنید .

[jwplayer mediaid=”100944″]

لینک های دانلود :

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت SD

==========

لینک های دانلود :

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت SD

Hacking is your weapon

Watch Dogs در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ ( ۲۸ آبان ۱۳۹۲ ) برای پلتفرم های  pc, PlayStation 3, , Wii U, Xbox 360 منتشر خواهد شد. نسخه های PlayStation 4 و Xbox One هم در تاریخی بعد خواهند آمد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید