برندگان مسابقات بین المللی Dota 2 مشخص شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۳:۱۷

طبق گزارشات بدست آمده از سوی وب سایت خبری GameSpot،برندگان مسابقات بین المللی Dota 2 مشخص شده است که در طی سه روز از این رقابت جهانی،تیم سوئدی Alliance توانسته به مقام اول دست پیدا کند و جایزه ی نفیس 1 میلیون دلاری این سری مسابقات را به خود اختصاص داده و به آن را به خانه ببرند.

هرساله سری مسابقات بین المللی Dota توسط شرکت Valve برگزار می شود که در سال 2013 میلادی،تیم های متعددی در مسابقه ی جهانی Dota 2 شرکت کرده اند که بنا بر گزارشات اخیری که از سوی وب سایت خبری GameSpot بدست آمده،در طی سه روز از این مسابقات،تیم سوئدی Alliance توانسته در فینال تیم اوکراینی Na’Vi را شکست بدهد و به مقام اول و جایزه ی 1 میلیون و 403 هزار دلاری که تنها به تیم برتر اهدا می شود،دست یابد.

علاوه بر آنکه تیم Alliance توانسته به مقام اول و جایزه ی 1,437,204 دلاری دست یابد،تیم اوکراینی Na’Vi به مقام دوم و به مبلغ 632,370 دلاری دست یافته است که در آخر تیم مالزیایی Neolution Orange مقام سوم و البته جایزه ی 287,441 دلاری را اذعان خود کرد.

همچنین لازم به ذکر است،مسابقات بین المللی Dota 2 توانسته در طی سپری شدن سه روز این مسابقات،رکورد پربیننده ترین مسابقات جهانی با بیش از 600 هزار بیننده را بشکند.

عنوان Dota 2 با کسب متای 89 از 27 نقد صورت گرفته بر روی پلتفرم هایی از قبیل PC و Mac در دسترس می باشد و خرید این عنوان از طریق شبکه ی Steam نیز،امکان پذیر است.

سومین دوره از مسابقات بین المللی Dota با برتری تیم سوئدی Alliance “اتحاد” به پایان رسید …

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید