فروش فوق العاده ی بازی شبان در سومین دوره ی نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۲:۲۴

یکی دیگر از بازی های ایرانی که موفق شد تا در عرصه ی جهانی هم نام خود را با افتخار مطرح کند و تحسین بسیاری را برانگیزد بازی “شبان” بود که وظیفه انتشارش در عرصه ی جهانی بر عهده ی Big fish بود. چندی پیش هم فروش دیجیتالی بازی شبان در ایران آغاز شد و حالا خبر خوب این است که شما می توانید این بازی را با قیمتی باورنکردنی در سومین دوره ی نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران خریداری کنید.

به گزارش Peta Games (شرکت پویا توسعه ی آرتیمن) بازی شبان توسط CD Original با تخفیف ۲۵ درصدی و با قیمت ۳۰۰۰ تومان عرضه خواهد شد و شما می توانید این بازی را از غرفه ی این شرکت در سومین دوره ی نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران خریداری کنید. به علاوه شما می توانید با مراجعه به غرفه ی این شرکت با اعضای سازنده ی بازی Shaban به صورت مستقیم دیدار داشته باشید و نظرات و پیشنهادات خود را با آنان در میان بگذارید.

لازم به ذکر است که سومین دوره ی نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران در مصلی امام خمینی (ره) از تاریخ ۲۲ مرداد الی ۲۶ مرداد سال ۹۲ برگزار می گردد.

از افتخارات این بازی در محافل خارجی می توان به نقد وب سایت سخت گیر آمریکایی adventureclassicgaming اشاره داشت که به بازی “شبان” نمره ی کامل ۵/۵ را اعطا کرده بود. همچنین این بازی در دوره ی پیشین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران موفق شد تا عنوان بهترین بازی سال را به خود اختصاص دهد و برنده ی ۴ بخش دیگر هم باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید