گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

NiOh

NiOh

پلتفرم ها PS4
-
12345678910(3 رای, میانگین آرا 6٫67 از 10 )
Loading...
تاریخ انتشار: 7 February, 2017
(۱۳۹۵, بهمن ۱۹)
سبک بازی: Role-Playing, Action
سازنده بازی: Team Ninja
ناشر بازی: Koei Tecmo Games

مقایسه گرافیکی NiOh برروی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو

مقایسه گرافیکی NiOh برروی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو تصاویر

عنوان NiOh قطعا یکی از عناوین مورد انتظار سال جاری است که طرفداران سبک نقش آفرینی حساب ویژه‌ای برروی آن باز کرده‌اند و با توجه اطلاعات و نمایش‌های بازی، می‌توانیم جاه طلبی کویی تکمو را کاملا در آن مشاهده کنیم. حال که زمان زیادی تا انتشار بازی باقی نمانده است، تصمیم گرفتیم تا مقایسه گرافیکی مفصلی بین کنسول‌ های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو آماده …

تماشا کنید: تریلر جدید NiOh برروی داستان آن تمرکز دارد

تماشا کنید: تریلر جدید NiOh برروی داستان آن تمرکز دارد تریلر

کوئی تکمو تریلر جدیدی از عنوان اکشن و زیبای NiOh منتشر کرده است که داستان آن را به نمایش می‌گذارد و به برخی از شخصیت‌های این بازی می­‌پردازد.

تماشا کنید: دو ویدئوی جدید از گیم‌پلی NiOh منتشر شدند

تماشا کنید: دو ویدئوی جدید از گیم‌پلی NiOh منتشر شدند تریلر

به‌تازگی، ناشران عنوان NiOh یعنی سونی و کوئی تکمو، دو ویدئوی جدید از گیم‌پلی آن به نمایش گذاشته‌اند.

آخرین دموی قابل بازی Nioh معرفی شد

آخرین دموی قابل بازی Nioh معرفی شد اخبار بازی ها

امروز صبح آخرین دموی قابل بازی عنوان Nioh با نام Last Chance Trial برای کشور ژاپن معرفی شد. شعبه سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی اعلام کرده که علاقمندان به این عنوان در اروپا و آمریکای شمالی نیز شانس تجربه این دمو را در روز‌های ۲۱ و ۲۲ ژانویه خواهند داشت. شایان ذکر است که پس از اتمام این مدت دیگر دمو قابل استفاده نبوده و بازیکنان تنها در این دو روز می‌…

اضافه شدن بخش PvP رایگان به عنوان Nioh

اضافه شدن بخش PvP رایگان به عنوان Nioh اخبار بازی ها

آقای یوسکه هایاشی (Yosuke Hayashi) کارگردان عنوان Nioh در مصاحبه با سایت گیم‌ریاکتور اعلام کرده که این عنوان مدت کوتاهی پس از عرضه، یک بخش آنلاین بازیکن علیه بازیکن (PvP) رایگان نیز دریافت خواهد کرد.

عنوان NiOh گُلد شد

عنوان NiOh گُلد شد اخبار بازی ها

امروز، سازنده و ناشر NiOh یعنی تیم نینجا و کوئی تکمو، از طریق توئیتر اعلام کردند که توسعه‌ی این عنوان به اتمام رسیده و در واقع گُلد شده است.

تصاویر جدید و زیبایی از عنوان NiOh منتشر شد

تصاویر جدید و زیبایی از عنوان NiOh منتشر شد تصاویر

کویی تکمو به تازگی تصاویر جدید و زیبایی از عنوان مورد انتظار NiOh منتشر کرده است. هر از چند گاهی این شرکت اقدام به انتشار تریلرها و تصاویری از بازی خود می کند و هر چه بیشتر از این عنوان می بینیم، بیشتر به آن امیدوار می شویم.

تماشا کنید: تریلر جدیدی از عنوان NiOh با کیفیت ۴K منتشر شد

تماشا کنید: تریلر جدیدی از عنوان NiOh با کیفیت ۴K منتشر شد تریلر

نینجای زن عنوان NiOh در تریلر جدید این بازی خودنمایی می‌کند و در مقابل شخصیت اصلی بازی، یعنی ویلیام آدامز (William Adams) قرار می‌گیرد. البته به نظر می‌رسد آشنایی با او، تنها یک آغاز بر ماجراهایی مشترک این دو باشد.

تماشا کنید: تریلر سینمایی جدید NiOh بسیار زیباست

تماشا کنید: تریلر سینمایی جدید NiOh بسیار زیباست اخبار بازی ها

به‌تازگی، کوئی تکمو تریلری سینمایی از عنوان NiOh منتشر کرده است.

از باکس‌آرت ژاپنی NiOh رونمایی شد

از باکس‌آرت ژاپنی NiOh رونمایی شد اخبار بازی ها

امروز، طی لایو استریمی از توکیو، کوئی تکمو باکس‌آرت نهایی عنوان NiOh برای منطقه‌ی ژاپن را به نمایش گذاشت که نسبت به نسخه‌ی غربی خود، کمی تفاوت دارد.

تصاویر جدیدی از عنوان NiOh منتشر شد

تصاویر جدیدی از عنوان NiOh منتشر شد تصاویر

شماره جدید مجله مشهور ژاپنی، یعنی مجله فامیتسو، در بخشی به بازی NiOh پرداخته است و تصاویر بسیاری نیز این این عنوان منتشر کرده است. NiOh یکی از بازی‌های مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است و سبک خاص و سختی آن، طرفداران زیادی را به سمت این بازی می‌کشاند. این بازی در تاریخ ۷ فوریه سال ۲۰۱۷ در منطقه آمریکای شمالی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. …

NiOh در تصاویر و ویدیوی گیم‌پلی جدید خود زیبا به‌نظر می‌رسد

NiOh در تصاویر و ویدیوی گیم‌پلی جدید خود زیبا به‌نظر می‌رسد تصاویر

از بازی NiOh در شب گذشته در طول کنفرانس PlayStation Experience تریلر جدیدی منتشر شده بود.

از نسخه‌ی لوکس و مزایای پیش‌خرید NiOh رونمایی شد

از نسخه‌ی لوکس و مزایای پیش‌خرید NiOh رونمایی شد اخبار بازی ها

امروز، کوئی تکمو رسما جزئیاتی از نسخه‌ی لوکس و مزایای پیش‌خرید NiOh منتشر کرد.

تصاویر جدیدی از اسلحه‌ها و زره‌های NiOh منتشر شد

تصاویر جدیدی از اسلحه‌ها و زره‌های NiOh منتشر شد اخبار بازی ها

امروز کویی تکمو، عنوان انحصاری NiOh را برای پیش خرید برروی شعبه ژاپنی فروشگاه پلی‌استیشن قرار داد و به همین مناسبت، تصاویر جدیدی از اسلحه‌ها و زره‌های جایزه را منتشر کرد. اسلحه‌ها و زره‌هایی که طراحی بسیار خوبی دارند.

چالش طاقت فرسای نینجا | مصاحبه با کارگردان بازی Nioh

چالش طاقت فرسای نینجا | مصاحبه با کارگردان بازی Nioh مصاحبه

از زمانی که بازی Nioh معرفی شد، حرف و حدیث‌ها راجع به آن بسیار بود. پس از انتشار نسخه دموی بازی، بسیاری از بازی‌بازان مطمئن شدند که با یک Dark Souls دیگر طرف هستند و همین طور که زمان می‌گذرد، بازی جدید تیم نینجا (Team Ninja) برای خود نام و رسمی به دست می‌آورد و معروف تر می‌شود. کویی تکمو (Koei Tecmo)  در نمایشگاه توکیو گیم شو امسال اعلام کرد که باز…

NiOh از چه ویژگی‌هایی در پلی‌استیشن ۴ پرو بهره خواد برد؟

NiOh از چه ویژگی‌هایی در پلی‌استیشن ۴ پرو بهره خواد برد؟ تریلر

امروز، سونی اعلام کرد که وظیفه‌ی انتشار NiOh در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی را بر عهده گرفته است. البته در ژاپن شاهد عرضه‌ی این عنوان توسط کوئی تکمو خواهیم بود و همچنین جزئیات فنی NiOh در پلی‌استیشن ۴ پرو توسط سونی مشخص شده‌اند که در ادامه از اطلاعات بیشتری آگاهی خواهید یافت.

تصاویر جدید NiOh بسیار زیبا به نظر می‌رسند

تصاویر جدید NiOh بسیار زیبا به نظر می‌رسند تصاویر

کوئی تکمو به عنوان ناشر عنوان اکشن نقش‌آفرینی NiOh، تصاویر جدید و زیبایی از آن به اشتراک گذاشته است که در ادامه آن‌ها را ضمن اطلاعات جدید مشاهده خواهید کرد.

Nioh از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد

Nioh از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد اخبار بازی ها

Nioh چندین ماه پس از انتشار پلی‌استیشن ۴ پرو در بازار عرضه خواهد شد و سونی مدعی بوده تمام بازی‌هایی که پس از در دسترس قرار گرفتن پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر شوند، از قدرت بیشتر پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کنند. با این حال، با توجه به چرخه طولانی مدت توسعه Nioh، اینکه این بازی هم قادر به پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو باشد یا خیر، مشخص نبود.

در حال حاضر برنامه‌ای برای نسخه رایانه‌های شخصی Nioh وجود ندارد | مدت زمان گیم‌پلی

در حال حاضر برنامه‌ای برای نسخه رایانه‌های شخصی Nioh وجود ندارد | مدت زمان گیم‌پلی اخبار بازی ها

تعداد زیادی از بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ که توسط استودیوهای ترد پارتی ساخته می‌شوند، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی هم انتشار می‌یابند. به عنوان مثال، Street Fighter 5 برروی دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت. NieR Automata که در اصل برای پلی‌استیشن ۴ معرفی شده بود هم قرار است به‌صورت همزمان با نسخه کنسولی برروی رایانه‌های…

کارگردان NiOh از دلیل جهان باز نبودن و تفاوت‌های آن با Dark Souls می‌‌گوید

کارگردان NiOh از دلیل جهان باز نبودن و تفاوت‌های آن با Dark Souls می‌‌گوید اخبار بازی ها

در سال جاری، کوئی تکمو دو دمو از عنوان اکشن NiOh به‌انتشار رساند تا از آن‌ها جهت بهبود بازی استفاده شود و بازخوردها به کمک‌شان بیاید، اما با این حال به‌نظر می‌رسد که تمامی انتقادات و بازخوردها وارد نبوده‌اند و کارگردان بازی یعنی فومیهیکو یاسودا، به‌تازگی در گفت و گویی با وب‌سایت دوال‌شاکرز راجع به دلیل جهان باز نشدن این عنوان صحبت کرده که یکی از خو…

طریقت سامورایی مرگ است… | پیش نمایش بازی Nioh

طریقت سامورایی مرگ است… | پیش نمایش بازی Nioh پیش‌نمایش

آن‌جا که میان مردن و زنده‌ ماندن دودل باشی، بی درنگ مرگ را برگزین؛ طریقت سامورایی مرگ است. این یکی از آموزه ها و باورهای اصیل و بنیادی سامورایی هاست. آموزه ای که تنها با یک جمله، واقعیت یک گروه را بازگو می کند. سامورایی ها جنگجویانی قدرتمند و با ابهت و البته مرگ طلب بوده و هستند که در راه باور و اعتقاد خود به شیرینی و با رغبت خود را به آغوش مرگ می …

تغییرات حاصل‌ از نظرسنجی دموی NiOh اعلام شدند

تغییرات حاصل‌ از نظرسنجی دموی NiOh اعلام شدند اخبار بازی ها

درحالی که به‌لطف توکیوگیم‌شو شاهد دو نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از NiOh بوده‌ایم، همچنین از تغییرات نسخه‌ی نهایی بازی آگاهی یافته‌ایم که در سال بعد یعنی ۲۰۱۷ نظاره‌گرشان خواهیم بود. دومین دموی این عنوان مدتی است که به پایان رسیده و بعد از آن، بازیکنان در نظرسنجی این دمو شرکت کرده و گفته‌اند که چه چیزهایی نیاز به بهبود دارند و در ادامه جزئیات این نظرسنجی را …

تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی NiOh

تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی NiOh تریلر

در طول رویداد توکیو گیم شوی ۲۰۱۶، کوئی تکمو گیم‌پلی بازی NiOh را به نمایش گذاشت. یویچی اِریکاوا، رئیس کوئی تکمو، در طول این استریم زنده به یکی از منطقه‌ای از بازی رفت که شامل عنکبوت‌های زیادی می‌شود و می‌توان به توانایی‌ و مهارت‌های سامورایی‌ای که بازی‌بازان در دسترس دارند هم نگاهی داشته باشیم.

تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی NiOh

تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی NiOh تریلر

کوئی تکمو در رویداد توکیو گیم شوی سال جاری ۱۱ دقیقه از گیم‌پلی عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ خود یعنی NiOh را به نمایش گذاشت که برای مشاهده آن پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

تماشا کنید: تریلر جدید NiOh داستان و اکشن عالی‌اش را به‌نمایش می‌گذارد

تماشا کنید: تریلر جدید NiOh داستان و اکشن عالی‌اش را به‌نمایش می‌گذارد تریلر

زمان زیادی از انتشار تصاویر جدید NiOh در فامیتسو نمی‌گذرد که پلی‌استیشن ژاپن تریلری از این بازی به‌نمایش گذاشته است و در ادامه قادر به مشاهده‌اش خواهید بود.

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت