گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Injustice 2

Injustice 2

پلتفرم ها Xbox OnePS4
-
12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
تاریخ انتشار: 16 May, 2017
(۱۳۹۶, اردیبهشت ۲۶)
سبک بازی: 2D, Action, Fighting
سازنده بازی: NetherRealm Studios

نسخه آزمایشی Injustice 2 فقط تا چند روز آینده قابل بازی است

نسخه آزمایشی Injustice 2 فقط تا چند روز آینده قابل بازی است اخبار بازی ها

شرکت توسعه دهنده NetherRealm امروز اعلام کرد نسخه آزمایشی بازی مبارزه‌ای Injustice 2 در تاریخ بیست و یکم فوریه بسته خواهد شد. و این آخرین مهلت بازی‌بازان برای تجربه نسخه آزمایشی این بازی است تا به طور کامل با این بازی آشنا شوند.

عرضه‌ی نسخه‌ی موبایل Injustice 2 در فیلیپین، اطلاعات بیشتری از آن بدست آمد

عرضه‌ی نسخه‌ی موبایل Injustice 2 در فیلیپین، اطلاعات بیشتری از آن بدست آمد اخبار بازی ها

در این چند وقت اخیر شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات زیادی از بازی مورد انتظار و مبارزه‌ای Injustice 2 بودیم؛ این هفته شاهد معرفی سه شخصیت جدید حاضر در این بازی و انتشار ویدئوهایی از گیم‌پلی آن‌ها بودیم. شخصیت‌های مذکور Swamp Thing، زن‌گربه‌ای و Cheetah نام دارند. با این حال، موارد اعلام شده تنها جزئیات جدید منتشر شده از سوی این بازی نیستند، چراکه اخیر…

تماشا کنید: رونمایی از شخصیت جدید بازی Injustice 2

تماشا کنید: رونمایی از شخصیت جدید بازی Injustice 2 تریلر

استودیوی بازی‌سازی NetherRealm سرانجام از شخصیت جدید بازی Injustice 2 رونمایی کردند که در ادامه شاهد آن هستیم.

شخصیت Black Canary به بتای محدود Injustice 2 اضافه شد

شخصیت Black Canary به بتای محدود Injustice 2 اضافه شد اخبار بازی ها

حدود سه ماه زمان به انتشار بازی مورد انتظار Injustice 2 فرصت باقی است و هوز موارد زیادی است که استودیوی توسعه دهنده‌ی این عنوان، یعنی NetherRealm، می‌تواند به علاقه‌مندان آن نشان دهد. هفته‌ی گذشته قرار بود که از شخصیت جدید این بازی رونمایی گردد که متاسفانه این مهم با تاخیری کوتاه مدت مواجه شد. حال، این استودیو خبر داده که شخصیتی که دو هفته قبل معرف…

معرفی شخصیت جدید Injustice 2 تا هفته‌ی بعد به تعویق افتاد

معرفی شخصیت جدید Injustice 2 تا هفته‌ی بعد به تعویق افتاد اخبار بازی ها

هفته‌ی گذشته پس از رونمایی از شخصیت Black Canary که برای حضور در بازی Injustice 2 تائید شد، استودیوی توسعه دهنده‌ی این بازی اعلام کرد که در جریان این هفته نیز شاهد رونمایی از شخصیت جدیدی خواهیم بود. اگرچه قرار بود این رونمایی در روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن (۷ فوریه) صورت بگیرد، اما همانطور که مطلع هستید این مهم تحقق نیافت و این معرفی به هفته‌ی آینده موکول …

هفته‌ی آینده مبارز جدیدی برای Injustice 2 معرفی خواهد شد

هفته‌ی آینده مبارز جدیدی برای Injustice 2 معرفی خواهد شد اخبار بازی ها

استودیوی بازی‌سازی NetherRealm در روند نشر اطلاعات بازی Injustice 2 معمولاً کند عمل می‌کند. پس از معرفی این بازی در ژوئن سال گذشته‌ی میلادی، معرفی شخصیت‌های حاضر در آن خیلی آهسته صورت می‌گرفت. اما به نظر می‌رسد که این روند رو به اتمام است چراکه اگر مطلع باشید، در روز‌های گذشته حضور شخصیت Black Canary در این بازی تائید شد و هم‌اکنون نیز این استودیو …

تماشا کنید: شخصیت جدید Injustice 2 معرفی شد

تماشا کنید: شخصیت جدید Injustice 2 معرفی شد تریلر

روز گذشته اخباری مبنی بر معرفی شخصیت قابل بازی جدیدی در عنوان Injustice 2 منتشر شد و در پی آن شایعات بسیاری پیرامون هویت این شخصیت بازنشر شدند؛ در این بین بحث معرفی Captain Cold از شخصیت های دیگر داغ تر بود، هر چند که Captain Cold هم شخصیتی که امروز معرفی شد نبود.

فردا شخصیت جدیدی از Injustice 2 معرفی خواهد شد

فردا شخصیت جدیدی از Injustice 2 معرفی خواهد شد اخبار بازی ها

طی چند روز گذشته، اخبار و نمایش‌های خوبی را از Injustice 2 شاهد بوده‌ایم و از شخصیت‌ها و جزئیات بسیاری آگاهی یافته‌ایم؛ مثلاً اکنون می‌دانیم که Robin ،Brainiac ،Poison Ivy و Bane نیز در این عنوان حضور دارند.

تماشا کنید: تریلر گیم پلی رابین در بازی Injustice 2

تماشا کنید: تریلر گیم پلی رابین در بازی Injustice 2 تریلر

کمپانی برادران وارنر تریلری از گیم پلی شخصیت محبوب رابین در بازی مورد انتظار Injustice 2 را منتشر کرد که در ادامه شاهد آن هستیم.

دور دوم کدهای بتای عنوان Injustice 2 آغاز شد

دور دوم کدهای بتای عنوان Injustice 2 آغاز شد اخبار بازی ها

به تازگی، کارگردان نام آشنای عنوان مورد انتظار Injustice 2، اد بون (Ed Boon)، در استودیوی NetherRealm اعلام کرده است که انتشار موج دوم کدهای نسخه بتا یا آزمایشی بازی نام برده شده، آغاز شده است. عنوان Injustice 2 قطعا یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال ۲۰۱۷، مخصوصا برای طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای محسوب می‌شود و مانند شماره اول، امید‌های زیادی از آن…

تماشا کنید: دو تریلر از گیم پلی جذاب بازی Injustice 2

تماشا کنید: دو تریلر از گیم پلی جذاب بازی Injustice 2 تریلر

کمپانی برادران وارنر دو تریلر از گیم پلی نفسگیر و زیبای بازی Injustice 2 منتشر کرد که شامل مبارزات شخصیت‌ها در نسخه بتا می‌باشد.

تماشا کنید: ۲۸ از دقیقه از مبارزات نفسگیر بازی Injustice 2

تماشا کنید: ۲۸ از دقیقه از مبارزات نفسگیر بازی Injustice 2 تریلر

کمپانی برادران وارنر تریلری از گیم پلی نفسگیر و زیبای بازی Injustice 2 منتشر کرد که شامل مبارزات شخصیت های از قبل معرفی شده میباشد

ثبت نام برای بتای Injustice 2 آغاز شد

ثبت نام برای بتای Injustice 2 آغاز شد اخبار بازی ها

استودیوی ندر ریلمز (Nether Realms) به‌عنوان سازنده‌ی بازی Injustice 2، وب‌سایت مخصوص ثبت نام برای بتای آن را راه‌اندازی کرده است.

تماشا کنید: تریلر داستانی جدیدی از Injustice 2 منتشر شد + مزایای پیش‌خرید

تماشا کنید: تریلر داستانی جدیدی از Injustice 2 منتشر شد + مزایای پیش‌خرید اخبار بازی ها

به‌تازگی، کمپانی برادران وارنر، تریلر داستانی جدید و زیبایی از Injustice 2 منتشر کرده و همچنین برخی از مزایای پیش‌خرید این بازی را مشخص نموده است.

امروز، رونمایی جدیدی را از Injustice 2 شاهد خواهیم بود

امروز، رونمایی جدیدی را از Injustice 2 شاهد خواهیم بود اخبار بازی ها

به نظر می‌رسد که امروز، شاهد رونمایی جدیدی از بازی Injustice 2 خواهیم بود. حساب‌های کاربری رسمی عنوان مذکور و DC Comics، اقدام به انتشار تیزرهایی در قالب یک فایل گیف (GIF) کرده‌اند، که خبر از رونمایی جدیدی از این عنوان می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

گزارش: جایزه‌ی پیش‌خرید بازی Injustice 2، شخصیت قابل بازی Darkseid خواهد بود

گزارش: جایزه‌ی پیش‌خرید بازی Injustice 2، شخصیت قابل بازی Darkseid خواهد بود اخبار بازی ها

بازی Injustice: Gods Among Us، تجربه‌ای که خیلی از بازیکنان منتظر آن بودند را به ارمغان آورد؛ تجربه‌ی یک بازی مبارزه‌ای بر اساس داستان‌های سرگرم کننده‌ی کمیک‌های DC و شخصیت‌های محبوبش. پس از اتمام برنامه‌ی استودیوی توسعه‌ دهنده، جهت عرضه‌ی بسته‌های الحاقی برای این بازی، خیلی‌ها منتظر رونمایی از نسخه‌ی بعدی این بازی بودند که این مهم چندی پیش اتفاق ا…

شایعاتی مبنی بر مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Injustice 2 منتشر شده است

شایعاتی مبنی بر مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Injustice 2 منتشر شده است اخبار بازی ها

همانطور که می‌دانید بازی Injustice 2 از شرکت NetherRealm Studios در سال ۲۰۱۷ منتشر می‎شود اما تاریخ دقیق عرضه این عنوان هنوز بصورت رسمی مشخص نشده است. به‌تازگی فروشگاه گیم‌استاپ گزارشی از وضعیت و برنامه‌های مالی خود منتشر کرده است که در این گزارش خرده فروشی‌های وابسته به این فروشگاه برنامه‌های خود را برای فروش در سال جدید عنوان کرده‌اند، با توجه به…

Injustice 2 احتمالا در آینده یک دمو یا بتا دریافت کند

Injustice 2 احتمالا در آینده یک دمو یا بتا دریافت کند اخبار بازی ها

مطابق پاسخ‌های کارگردان بازی Injustice 2 یعنی Ed Boon به سوالات کاربران، این احتمال وجود دارد که تا سال آینده و قبل از عرضه بازی، این عنوان یک دمو یا یک بتا دریافت کند.

طرفداران خواستار اضافه شدن Spawn و Subzero به Injustice 2 هستند

طرفداران خواستار اضافه شدن Spawn و Subzero به Injustice 2 هستند اخبار بازی ها

چند روز پیش، کارگردان Injustice 2 یعنی اد بون (Ed Boon) چندین نظرسنجی در توئیتر راجع به اضافه شدن شخصیت‌های مهمان برگزار کرد که به‌تازگی نتایج‌شان اعلام شده‌اند.

… و عدالت برای همه | اولین نگاه به Injustice 2

… و عدالت برای همه | اولین نگاه به Injustice 2 پیش‌نمایش

شکی در آن نیست که فرنچایز "مورتال کامبت" (Mortal Kombat)، همواره یکی از محبوب ترین و مشهور ترین نام های موجود در بازی های ویدئویی بوده و هست. این نام نه تنها از بهترین سری بازی های سبک مبارزه ای (Fighting) است بلکه همه جا و نزد همه کس به عنوان یکی از نماد های ویدئو گیم شناخته می شود. مفز متفکر این سری بازی را همواره با نام اد بون (Ed Boon) می شناخت…

تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Injustice 2

تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Injustice 2 تریلر

به‌‌تازگی گیم‌پلی جدیدی از نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Injustice 2 به نمایش گذاشته شده که برای مشاهده آن پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Gamescom 2016 | حضور دو شخصیت Harley Quinn و Deadshot در Injustice 2 تایید شد

Gamescom 2016 | حضور دو شخصیت Harley Quinn و Deadshot در Injustice 2 تایید شد اخبار بازی ها

استودیوی نیدررلم که مشغول کار بر روی بازی مبارزه‌ای Injustice 2 است، از دو شخصیت جدید رونمایی کرده که به لیست مبازین این عنوان اضافه می‌شوند. برای آشنایی با آنها و تماشای تریلر، می‌توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نظرسنجی جدید Injustice 2 پیرامون انتخاب شخصیت Red Hood است

نظرسنجی جدید Injustice 2 پیرامون انتخاب شخصیت Red Hood است اخبار بازی ها

با توجه به پست جدیدی که کارگردان بازی Injustice 2 ارسال کرده است، ظاهرا شخصیت Red Hood به لیست مبارزین اضافه خواهد شد. با گیمفا برای جزئیات تکمیلی همراه باشید.

تماشا کنید: دو شخصیت جدید در بازی Injustice 2 معرفی شدند

تماشا کنید: دو شخصیت جدید در بازی Injustice 2 معرفی شدند تریلر

طبق قولی که اِد بون، مدیرنوآوری بازی Injustice 2 و موسس استودیوی نیدررلم (سازنده بازی) داده بود، دو شخصیت جدید بازی Injustice 2 در جریان مراسم کمیک-کان سن دیگو معرفی شدند.

به نظر می‌رسد محتواهای الحاقی زیادی برای عنوان Injustice 2 منتشر شود

به نظر می‌رسد محتواهای الحاقی زیادی برای عنوان Injustice 2 منتشر شود اخبار بازی ها

اگر طرفدار سبک مبارزه‌ای باشید و بازی‌های استودیوی NetherRealm را نیز دنبال کرده باشید، می‌دانید که این استودیو همیشه محتواهای الحاقی زیادی را برای عنوان‌های خود منتشر می‌کند. طبق صحبت‌های اد بون، مدیر این استودیو، به نظر می‌آید عنوان Injustice 2 نیز از این قاعده پیروی کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید. اد …

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت