گیم فاوب سایت خبری/تحلیلی بازی های ویدئویی
English

ADS

ADS

ADS

بزرگترین سایت های گیم دنیا در مورد Spec Ops : The Line چه میگویند ؟

Xbox 360
بزرگترین سایت های گیم دنیا در مورد Spec Ops : The Line چه میگویند ؟

یک third Person Shooter تمام عیار، قطعا Spec Ops: The Line‌ خواهد بود. در این مقاله قصد داریم تا دیدگاه سایت‌های بزرگ را درباره این بازی بسیار موفق و خوش ساخت به معرض نمایش شما عزیزان قرار دهیم.

CVG: 8 / 10 : فلسفه‌ی درگیر کننده، ممکن است نادیده گرفته شود آن زمان که تفنگ‌ها بیرون می‌آیند، اما حداقل وقتی این اتفاق می‌افتد، جایی برای خندیدن نخواهد بود.

Digital Spy: 4 / 5 – Spec Ops: The Line :  فاقد نوآوری بود. اما داستان پرمعنی بازی آن را همچنان در اوج نگه داشت. اگرچه پایان‌بندی بازی کمی لنگ می‌زد اما در کل روند تاثر گذار بازی این سوال را تداعی می‌کرد که ماموریت‌های یک سرباز تا به کجا می‌تواند ادامه داشته باشد؟ قسمت MultiPlayer‌ بازی در اوج خود نبود اما هنوز این یک بازی Shooter‌است که روی پاهای خودش ایستاده و هیچ ترسی ندارد که سمت زشت ندای وظیفه را نشان دهد.

Image

Video Gamer: 7 / 10- Yager : باید خود را تحسین کند که شجاعت عرضه چنین بازی متفاوتی را داشت. اما Spec Ops: The Line‌ آن ملزومات را نداشت، که بتواند تا اوج پیش برود و خود را از بقیه‌ی بازی‌ها جدا کند.

The Guardian: 3 / 5 : سازندگان بازی در Yager‌ می‌توانند شخصیت‌های فوق‌العاده‌ای رقم بزنن. و داستان بازی و دنیایی که روایت می‌کند همه را در خود جای دهد. اگر آنها بتوانند در نسخه‌های بعدی پیشرفت بیشتری داشته باشند، به طور قطع برای سایر سازندگان بازی خطرناک خواهند بود.

Eurogamer: 8 / 10 : تلاش می‌کند. لااقل تلاش می‌کند که چیزی خاص و تجربه‌ای پر خاطره از خود برجای بگذارد و البته خاطره‌ای عجیب. در دوبی این کار را به نحو احسنت انجام می‌دهد. شاید چون موجودیت دنیای اطراف آن هنوز هم زنده و پویاست و باز هم عجیب و دردناک. به طوری که قبل از اولین شلیک شما را به درست ترین راه ممکن پرتاب می‌کند. این روز‌ها بازی‌های Shooter زیادی وجود دارد و آن سعی می‌کنند همدیگر را محو کنند، اما این بازی اینگونه نیست. این خودش یک دستاورد است.

Image

IGN: 8 / 10- Spec Ops : یک جنگ نیست. شما نباید دنیا را نجات دهید و با غول های شیطانی مبارزه کنید. این بازی درباره شماست. تاثیرات اعمال شما. و اتفاقاتی که از دست شما خارج است. این بازی یک Shooter است که کشته شدن مردم را طوری دیگر معنی می‌کند. هرچند بخش Multiplayer‌ آن به خوبی بخش Single آن نیست اما هیچگاه این ایراد، جلوی بالا رفتن این بازی را نمی‌گیرد.

Edge: 7 / 10 :  اولین تیر با دلیل از اسلحه خارج می‌شود و یک Shooter پر مفهوم را عرضه می‌کند. یارانش به تعداد نیستند و دشمنان در این بازی کاملا مسلح و بیرحم هستند. و اگر این سبک بخواهد چیزی به ما بیاموزد آن این است: هیچ دلیلی برای تسلیم شدن وجود ندارد.

Image

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...Loading...
برچسب ها

ADS

ADS

ADS

نظرات

 1. mohammad13 می‌گه:

  باید قشنگ باشه

  0Thumb up 0Thumb down
 2. king of north می‌گه:

  first person نه third person

  0Thumb up 0Thumb down
 3. g-unit می‌گه:

  خیلی عالی با ign موافقم Yes

  0Thumb up 0Thumb down
 4. AMIR-GAMER می‌گه:

  خیلی خوب بود.مرسی.حتما می خرمش Grin

  0Thumb up 0Thumb down
 5. Mobin می‌گه:

  فکر کنم بازی معمولی باشد از همه نظر Thinking

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

دریافت رمز جدید
نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت